BİTCOİN DİJİTAL PARA DÜNYADAN HABERLER İNTERNETTEN PARA KAZANMA KRİPTO PARA

Bitcoin fiyatı 2020’ye kadar 250,000 $ ‘a çıkacak

Bitcoin 2020

BitGo Yazılım Mühendisi Jameson Lopp , Bitcoin fiyatının yedi yıllık trendinin devam etmesi durumunda Bitcoin’in 2020 yılına kadar 250.000 dolar civarında değerleneceğini açıkladı.

Lopp, günlük fiyat değişimine dayanan Bitcoin fiyatının yedi yıllık trendini hesapladı. 2014 yılı hariç, şu an yok olan Mt.’nin çöküşünden etkilendi. Gox, Bitcoin, 2010’dan bu yana sürekli olarak günlük değer değişiminde pozitif bir artış kaydetti.

Son üç yılda, Bitcoin fiyatı 2015’te, 2016’da ve 2017’de sırasıyla 0.09, 0.22 ve 0,66 oranında artarak katlanarak arttı. Bitcoin fiyatının altı ayda 980 dolardan 2750 dolara yükselmesi nedeniyle, 2017 yılında Bitcoin fiyatı yüzde 0,66 oranında arttı.

Lopp’un Bitcoin yıllık kazanımı 2010 yılından itibaren ise, 2020 yılına kadar Bitcoin fiyatı 250.000 dolara ulaşmalıdır. Elbette, Bitcoin fiyatının yıllık olarak ortalama yüzde 0,42 oranında artacağını varsayıyor.

Bitcoin’in değeri doğrusal bir hesaplama ve grafik temel alınarak tahmin edilemez. Bitcoin’in kullanıcı tabanı ve pazar payı açısından büyümesi üstel niteliktedir ve bu sebeple Bitcoin fiyatı belirli bir formüle göre hesaplanamaz.

Hesaplamaya göre

Bununla birlikte Lopp, bileşik faiz 2020 hesaplamasına göre 250.000 $ ‘ı bulduğu gözükmektedir.

 ” Yarının değerinin yüzde 0,42’si günümüz değerinin>% 0,42’sini oluşturuyor “dedi.

Bitcoin fiyatı hakkında medya’daki görüşler

Rapor ettiğimiz gibi, önde gelen medya organları ve analistleri, Bitcoin ve büyümesini rezerv para birimleri ve altın gibi büyük varlıklarla karşılaştırmaya başladı.

Avustralya Broadcasting Corporation tarafından üretilen Avustralya’da ulusal bir haber servisi olan The ABC News ve The Wall Street Journal, en son olarak, şifreleme akışını ABD doları, Euro, Japon Yeni ve İngiliz Paundu performansıyla karşılaştırarak Bitcoin fiyatıyla ilgili kapsamlı bilgi sunuyor

Capital One Healthcare’in Genel başkan yardımcısı ve BitPremier’nin kurucusu Alan Silbert, geleneksel Wall Street Journal gazetesinin Bitcoin’e olan ilgi ve talep artarken altın ve Bitcoin büyüme grafiğini ilk sayfasında gösterdiğini ortaya koydu.

Bitcoin’in ölçeklendirme sorunları çözülürse ve daha fazla yatırımcı Bitcoin’i dijital bir para birimi ve dijital altın olarak satın almaya başlarsa, Bitcoin’in tahmin edilen Lopp oranında büyümesi mümkündür. Aslında, Xapo CEO’su Wences Casares paylaştı Business Insider CEO’su Henry Blodget geçenlerde Bitcoin fiyatı hakkında 1 milyon dolar olacağı hakkında iddialı açıklama yapmıştır.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

kemalozgur

Ben yılların verdiği ticari geçmişini 3 yıldır e-ticarete taşıyan bir girişimciyim. Bundan böyle tecrübelerimi siz değerli okurlarımla paylaşacağım. E-Ticaret ile kalın...

Yorum yaz

*