GİRİSİMCİLİK İNTERNETTEN PARA KAZANMA MOBİLDEN PARA KAZANCI

Bounty Uygulaması ile Gezerken Para Kazan

Bugünlerde teknolojinin gelişmesiyle ek gelir elde edebileceğimiz çok sayıda seçenek karşımıza çıkmıştır. Bilhassa internetten para kazanma metodları, kişiye daha pratik nakit kazanabilme imkanı sunmuştur. Son senelerde yaygınlaşmaya başlayan bounty uygulaması yardımıyla gezerken para kazanabiliyorsunuz. Bounty ile nakit kazanma özellikle gezmeyi seven insanlar için kısa sürede büyük miktarlarda nakit kazanma imkanı sunuyor. Bounty; Tewntify isimli Türkiye merkezli bir şirkete ait mobil uygulamadır. Kısaca bu uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz ve önünüze çıkan görevleri yapıyorsunuz. Ardından yaptığınız vazife karşısında belirli miktarlar da para kazanma imkanı bulmuş oluyorsunuz. Uygulama da ki görevler genellikle alışveriş merkezlerindeki mağaza reyonları, marketler ve restoranları kapsamaktadır.

Bounty Nedir?

Akıllı telefonlar ile para kazanmayı sağlayan bir mobil uygulamadır. Sana bulunduğun konumda ya da daha yakın konumlarda bazı görevler veriliyor. Örnek olarak; gizli alıcı, ürün deneme, menu fotoğrafı çekme bunun gibi basit görevler veriliyor. Şayet görevi yaparsan kazandığın paraları banka hesabına alabiliyorsun.

Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Verilen her görevin belirli bir ücreti bulunur. En düşük görev 4 – 5 liradır. 20, 25 ,50 ve hatta 100 lirayı bulan görevlerde bulunabiliyor. Haritanın üstünde fiyatları yazan görevler bulunuyor. Siz müsait olduğunuz görevi seçiyorsunuz. Kullanıcıların günde birkaç saat çalışarak aylık 900 tl alabileceğinin belirtildiği bir nakit kazanma yoludur.

Uygulama Nasıl çalışıyor?

Öncelikle Play Store ve ya AppStore’ dan Bounty uygulamasını indiriyorsunuz. Kayıt olduktan sonra Bounty uygulamasını açtığınız zaman etrafında bazı görevler belirecek. Bunlardan herhangi birisini seçerek o görevi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer görevi yaptıktan sonra onaylanırsa karşılığında ücretini havale talep ederek 5 iş günü içinde alabilirsiniz.

Görevler Nerede Oluyor ve Nasıl yapılır?

Görevler her yerde olabilmektedir. Örneğin girdiğiniz alışveriş merkezinde, gezindiğiniz parkta yada oturduğun bir kafede bile olabilmektedir. Şayet görev yapmak istiyorsanız uygulamayı açmanız gerekiyor ve görev açıklamasında yazan görevi yerine getirmeniz gerekiyor.

Bu uygulamanın en önemli avantajından biri de örneğin bir şehri gezmeye gittiniz. Fakat paraya da ihtiyacınız var. Bu uygulama yardımıyla gezerken paza kazanabilirsiniz. Bounty uygulaması internetten para kazanma meselesinde vazgeçilmez seçeneklerden bir tanesi olacak bu gibi gözüküyor. Yalnız görevler arasında ürünlerin denetlenmesi ve resim çekme benzeri tercihler bulunduğu için bu işlemleri çalışanlara fark ettirmeden yapmanız gerekiyor.Yaz mevsimi tatil döneminde birçok gencin dikkatini çekecek bunun gibi uygulamalar.

İlginizi çekebilecek yazılar!

Booking Ortaklık Programı İle Para Kazanma

Anket Doldurma Sitesi myiyo.com NediR?

Anket Doldurma Sitesi mobrog.com NediR?

Anket Doldurma Sitesi thepanelstation.com NediR?

Anket Doldurma Sitesi grabpoints.com NediR?

Anket Doldurma Sitesi globaltestmarket.com NediR?

Türkçe Anket Siteleri Nedir? Hangileridir?

İnternetten Para Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Anket Doldurma Sitesi Daedalus Online İle Para Kazanma

Anket Doldurma Sitesi odulluanketler.net NediR?

Anketlio NediR?

Telefon Uygulamalarından Para Kazanma Yöntemleri

Facebook video ile artık herkes para kazanabilecek

Telefon Uygulamalarından Para Kazanma Yöntemleri

Link kısaltma nedir? Nasıl para kazanılır?

Alan Adı (Domain) Ticareti Ile Para Kazanma

İninal Kart Nedir? Para Aktarımı Nasıl Gerçekleşir?

AyuWage İle Nasıl Para Kazanılır?

Dollarsincome İle Nasıl Para Kazanılır?

Cleverbux İle Nasıl Para Kazanılır?

Kairos Sistemi Nedir ? Üyelik Nasıldır? Nasıl Para Kazanılır?

Dollarclix İle Nasıl Para Kazanılır?

Traffic Monsoon İle Nasıl Para Kazanılır?

Paidverts İle Nasıl Para Kazanılır?

Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Kazanmak

Yandex Tolaka İle Nasıl Para Kazanılır?

Neobux İle Nasıl Para Kazanılır?

Fan-Likes İle Nasıl Para Kazanılır?

Clixsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Blog Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*