Cepmax

Cepmax ile ilgili deneyimlerim !

cepmax_deneyimlerim (400 x 400)

16 Ağustos 2018 tarihi sabah saat 08:00’de üye alımına başlayan Cepmax ile ilgili geldiğimiz süreçteki deneyimlerimi bu makalede ele almak istedim.

Öncelikle ilk gün 10.600 kişi sisteme üye olarak dünya rekoru olarak adlandırabileceğimiz bir rakama ulaşmıştır. Şirketin yeni kurulması ve google’nin mevzuatı gereği yeni kurulan bu tarz sistemleri denediği anlaşıldığından ve videolara verdiği kâr paylarındaki değişkenliklerden dolayı, sürekli yeni güncellemelerle uğraşan Cepmax, biz kullanıcılara iyi bir deneyim yaşatmadı. Ard arda 4 defa uygulamaya güncelleme getirerek, uygulamayı google standartlarına en uygun seviyeye yaklaştırmaya çalıştılar. Bugün (20/08/2018) iki saat arayla yapılan güncellemelerle son 4 gündeki en iyi durumuna getirdiler.

Şirket uygulamayı daha iyi hale getirebilmek için yoğun mesailer harcıyor. Bu yoğun mesailere rağmen biz uygulama kullanıcılarını bilgisiz bırakmıyorlar. Uygulamanın geleceğini ben şahsım adına iyi görüyorum. Yalnız sisteme yeni kayıt olacak kişilerden bir ricam var. Sponsor olarak seçeceğiniz kişilerin şirketten doğrudan bilgi alabiliyor olduğuna dikkat ediniz. Son 4 günde başka sponsorun kanalıyla üye olmuş kullanıcılardan bana whatsapp yoluyla birçok mesaj geldi. Bu kullanıcılar içerisinde uygulamanın ilk sürümünü bile kullananlar var. Bizler bu işle uğraşan (Networkçüler) çalıştığımız şirketlerden güncel bilgileri alamayacağımız bir işe girmeyiz. Bu nedenle, bu işe emek veren bizlerin deneyimlerinden faydalanabilmeniz için doğru kişi (sporsor) kanalıyla işe girmeye özen gösterin.

Hemen Ücretsiz İndirin
Yatırım Riski Yok

 

Sponsor No: 71612878532

 

Cepmax Android ve İos Kurulumu indir

Google Oyun

Andoid sürümü şuanda aktiftir. Lütfen sponsor kısmıma 71612878532 bu kodu yazmayı unutmayın.

uygulama mağazası

Iphone sürümü 03.09.2018 tarihinde aktif olacaktır.

Sponsor No: 71612878532

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra whatsaptan  Cepmax grubuma katılın lütfen(yeşil WhatsApp yazısı tıklayın). ”Özel telefonum makalenin altında yazıyor. Soru sormak için lütfen özel telefonumdan yazınız.”

Cepmax Sıkça Sorulan Sorular

1- Derinlik şartları
Kişiler her derinlik için direk hattına 1 kişi eklemek zorundadır. Hak edişler aşağıdaki tabloya göre yansıtılacaktır.
derinlik-şartları-tablosu
2- Uygulamada yaş sınırı 16 dır.
3- Ödeme talepleri her ayın 30 unda olup takip eden ayın 1 ile 5 arasında kişilerin belirttiği iban numaralarına aktarılır.
4- Alt ödeme limiti 120 TL’dir. Kişiler 120 Tl ve üzeri ödemelerini belirtilen günde talep eder.
5- Aynı IP adresi üzerinden sadece 4 telefon bağlanabilir.
6- Uygulama Android 5 ve üzeri ios 5 (Iphone) üzeri sürümlere sahip telefonlarda çalışır.
7- Kullanıcılar alt ekip kazancını alabilmek günlük en az 12 görevi tamamlamak zorundadırlar.
8- Şirket belgeleri 15 ağustos itibariyle resmi sayfada yayınlanacaktır

Sponsor No: 71612878532

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra whatsaptan  Cepmax grubuma katılın lütfen(yeşil WhatsApp yazısı tıklayın). ”Özel telefonum makalenin altında yazıyor. Soru sormak için lütfen özel telefonumdan yazınız.”

İLETİŞİM İÇİN:

WhatsApp İletişim:  +90 546 682 1097   (numaranın üstüne basınca whatsap mesajına yönlenirsiniz)

Facebook Profil: https://www.facebook.com/kemalozgurr

İlgili Makale

Cepmax Nedir? Para Yatırmadan Ek Gelir Kazan !

Cepmax ile ilgili deneyimlerim 2! (Reklam İzleme Sayısı 3’e düştü)

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

kemalozgur

Ben yılların verdiği ticari geçmişini 3 yıldır e-ticarete taşıyan bir girişimciyim. Bundan böyle tecrübelerimi siz değerli okurlarımla paylaşacağım. E-Ticaret ile kalın...

2 Yorum

  • Merhaba Duygu hanım !
    Üyelikten çıkmak için sponsorunuzla iletişime geçerseniz daha sağlıklı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

*