ETİCARET HABERLER PERAKENDECİLİK TÜRKİYE

Dijital Perakendecilik Zirvesi

Bu yıl ikincisi düzenlenecek SAP Perakende Zirvesi, dijital teknoloji ve inovasyon dalında yenilikçi içinde ne olduğu ile bu sektörün nabzını tutmaya hazırlanmaktadır. SAP, 10 Mayıs Salı günü ‘Dijital Perakendecilik’ teması ile gerçekleşecek zirvede katılımcıları dijital düşünmeye çağrı ediyor.

Bilgicagi.Com’un haberine göre dünya ekonomisinin en dinamik ve yeniliğe açık endüstrisi perakende, hızla gelişen teknolojiler ile dijital dönüşümden en iyi etkilenen sektörlerin başında geliyor. bugünlerde perakendenin liderleri önceliklerini dijital düşünmeye verirken, tıpkı sürede geleneksel satış kanallarıyla ahenk içinde bir alıcı deneyimi sunmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt vermek üzere yol haritalarını belirliyor.
Bu doğrultuda bu sene ikincisi gerçekleşecek ve yılın en büyük perakende zirvelerinden birisi olma özelliğini taşıyan ‘SAP Perakende Zirvesi’ dijital perakendeciliği masaya yatıracak. Kurumsal uygulama ve yazılım konusunda dünya lideri SAP ev sahipliğinde düzenlenecek zirve, istanbul Grand Tarabya Otel’de on Mayıs Salı Günü gerçekleşecek.

‘Dijital Perakendecilik’ teması çerçevesinde düzenlenen zirve, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, BMD ve Penti idare Kurulu Başkanı Sami Kariyo ve Koçtaş Genel Müdürü Alp ÖNDER Özpamukçu’nun konuşmalarıyla başlayacak. Açılış konuşmalarına Koçtaş BT Direktörü Orkun Süer de Dijital Dönüşüm Programı kapsamında uygulamaya alacakları alan kişi Hizmetleri Bankosu süreçlerini ve mağaza içi satış personelini dijital ortamda yönetmelerini sağlayacak mobil uygulamayı sunacağı bir demo ile eşlik edecek. Zirvede ek olarak Schafer, şölen, E-Bebek, Carrefour, Mavi ve A101 halinde dalında önder firmaların endüstrisi yönlendiren teknolojik haberleri süreçlerine entegre ederek iyi mi farklılaştıkları, örneklerle katılımcılar ile paylaşılacak.
Doruk; SAP Dijital Perakendecilik çözümleri, sektör şahıs deneyimi çözümleri, Nesnelerin interneti ve Büyük Veri Yönetimi, Perakende Sektöründe SAP Bulut çözümleri, Moda Yönetimi ve üretimi çözümü, Yeni nesil ıK Yönetimi, ilgi Tahminleme ve Yenileme benzeri konu başlıkları çerçevesinde gerçekleşecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*