ETİCARET ETİCARET ALTYAPI

E-Ticaret Sistemi : İncir

İncir, belki de Türkiye’de en çok sık kullanılan E-Ticaret sistemidir. Bu güne kadar pek çok farklı E-Ticaret sistemi ile tanışma fırsatı yakaladık. Ancak genellikle bu tür işlere girecek girişimciler, işlerin yoğunluğundan kaçarak daha az mesai ile çok daha fazla gelir elde etmek istiyor. İşte incir de, bu tür kişiler için gerçekten oldukça tercih edilebilir bir sistem.

Bu sistemin avantajları, girişimciler için gerçekten saymakla bitmez. Çünkü eşya depolamasından teslimatına kadar pek çok evreyi “İncir” ekibi gerçekleştiriyor. Size sadece bu ürünleri alacak kitle bulmak düşüyor. İyi bir kitle yakaladıktan sonra da, emin olun ki ürünlerin satışlarından oldukça iyi paylar elde edeceksiniz. Ancak her projede olduğu gibi bu projenin de sonu hüsran olabilir. O yüzden işe giriş yaparken oldukça iyi düşünün ve mümkünse çevrenizdeki bilen kişilere danışın.

İncir sistemi, tamamıyla kendisine özel ekiplere sahip geniş bir şirket. Sizin internet siteniz de, incir sistemine bayi oluyor. Sizin için siparişlerinizi incir takip ediyor ve teslimatı onlar yapıyor. Sizin yapmanız gereken tek şey, internet sitenizi daha çok yayarak daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak. Unutmamalısınız ki hiçbir girişimci, sıfırdan Hepsi Burada, Gitti Gidiyor, EBAY gibi büyük sistemlerin yöneticisi olarak dünyaya gelmiyor. Aşağı seviyelerden başlayan girişimciler, zaman içerisinde güvenilirlik ve çevrelerini arttırarak çok iyi platformların oluşmasında yol haritası çiziyorlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*