DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK İNTERNETTEN PARA KAZANMA MOBİLDEN PARA KAZANCI

Recyclix Kazanç Sistemi Hakkında Genel Bilgiler

 

recyclix-nedir (1)-eticaretgunlugu.com

Merkez ofisi Varşova/Polonya’’da bulunmaktadır. Bizlere internetten para kazanmayı plastik malzemeyi geri dönüştürerek elde edilen kar üzerinden yapmaktadır. Şirketin amacı yatırım ortaklarıyla beraber dünyanın bir numaralı geri dönüşüm şirketi olmaktır.

Recyclix İle Nasıl Para Kazanırım?

Önce siteye üye olup mail onayını yaptıktan sonra kuruluş sizin bunun gibi doğa seven bir insana armağan olarak 20 euro gönderirler, bu 20 euro ile plastik alıp bunu test edebilirsiniz fakat hiç para yatırmadan veyahut bu 20 euro’yu işlemeden doğrudan çekmeniz olası değildir. Siteye gerçek bilgilerinizi girmezseniz nakit çekerken ileride problem yaşayabilirsiniz. İlk kar 3 hafta sonra alınır yani alınan ilk plastiklerin öğütülmesinden sonra %6 oranında kar sağlanır. Daha sonradan ileride 2 hafta içinde kar oranları geri alınabilir ve bu kar oranı %8’a olabilir

İlgili yazı: Recyclix Temel Eğitim

Ödeme çekme limiti: Bitcoin 20 Euro 3 saatte hesabınızda – Banka için 20 Euro (Kesintisiz)
ödeme çekme yolları: Bitcoin, Banka havalesi
Referans gelirleri: 1. seviye referans % 10 – 2. seviye referans % 3 – 3. seviye referans % 2 – 4. seviye referans % 1

Recylix Kar Oranları

Recyclix nedir demeden derhal kar paylarını merak etmişizdir hepimiz, sonuçta hepimiz internetten nakit kazanma üzerine yoğunlaşıyoruz.

Daha önceden de dediğim bu gibi ilk karımızı 3 hafta sonunda alırız ve % 6 oranındadır. İkinci kar payımızı 2 hafta sonra granüre çevirme aşamasında alınır buradan alacak kar payımız % 8 oranındadır. Yani 35 günde kar ediyoruz, öteki firmaların yatırım oranından düşük olsa da güvenilir bir firma ve aynı zamanda doğaya yararlı bir meslek yapıyoruz aynı zamanda sanki bir şirketimiz var bu gibi hissederiz.

Siteye buradan kayıt olurken e-mail adresinizi ve şifrenizi belirledikten sonra yine aynı yerde bulunan Master Account ID yani Yönetici hesap numarası yazan yere 8F17-C39E-FB43 kodunu ekleyip kayıt işleminizi tamamladıktan sonra hesabınızın onaylanması için mailinize gelen onay linkine tıklamanız ve profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Sisteme tek seferde en düşük 20 Euro en çok 500 Euro olacak şekilde bitcoin,banka havalesi yada kredi kartınız ile yükleme yaparak geri dönüşüm atıklarından satın almaya başlayabilirsiniz. Paypal üzerinden para çekme işlemi gerçekleştirebileceğiniz sistemde para çekebilmek için en az 20 Euro ve en fazla 5000 Euro ile işlem yapabiliyorsunuz.

Firma sisteme katılan her üyeye kısa süreliğine 20 Euro hediye etmektedir. Bu nedenle kayıt olmak için acele etmenizi tavsiye ederim. Yanlız şunu da belirtmeliyim ki verilen bonusun dışında sizlerinde dışarıdan sisteme yatırım yapmanız halinde daha kısa süreçte ve tatmin edici kazançları elde etmeniz mümkün olacaktır.

Sitenin sağ üst kısımında Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır ve türkçe olarak sistemle ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yönetici kayıt numarası : 8F17-C39E-FB43

Sıkça sorulan sorular

Ne kadar kazanabilirim?

 • Kazançlarınız doğrudan hizmetimizi kullanarak satın aldığınız ham madde miktarına bağlıdır. Ayrıca, gelir oranı satın almayı seçtiğiniz malzeme türüne de bağlıdır. Ortalama aylık gelir oranı %8 ila 14 arasındadır.

Şirketiniz kaç ton atık işlemektedir?

 • Mevcut üretim kapasitemiz aylık 3.000 tona kadar atıktır, yeni geri dönüşüm tesisleri inşa ederek ve mevcut tesislerimizi modernize ederek bu kapasiteyi sürekli olarak arttırıyoruz

Şirketiniz nasıl çalışır?

 • Şirketimiz deneyim birikimi ve büyük ham madde stoklarına erişimi dikkate alarak, müşterilerimiz için yeni ürünleri daha hızlı ve daha etkili bir şekilde geliştirmemize imkan veren dikey entegrasyon yöntemini kullanarak inşa edilmiştir.

Şirketiniz tam olarak ne yapıyor?

 • Proje katılımcılarının geri dönüşüm sermayesini kullanarak atık satın alıyoruz ve son ürünü satıyoruz. Ayrıca, üretim tesislerimizin üretim kapasitesini arttırmak için fon sağlıyoruz ve müşterilerimize atık yönetim hizmetleri sağlıyoruz.

Ne tür mallar sunuyorsunuz?

 • Başlıca faaliyet dalımız LDPE (Düşük Yoğunluklu Polietilen) geri dönüşümüdür, bu nedenle sadece LDPE’den meydana gelen granüller satarız. İkincil iş boyutumuz PP (Polipropilen) ve PE (Polietilen) geri dönüşümüdür.

Bana atıkla ödeme yapabilir misiniz ya da tam tersi?

 • Tabi ki yapabilirsiniz! Ayrıca, eğer inisiyatif alıp çeşitli fabrikalara mallarımızı önerirseniz, onlara daha yüksek fiyattan teklif verebilecek ve satış yapabileceksiniz veya bunları kendi üretim tesislerinizde kullanabileceksiniz.

Kendi atığımı şirketinize verebilir miyim?

 • Fabrikanız ya da tesisinizde üretilen atıkları toplamaktan mutluluk duyarız. Bunun dışında, size büyük miktarlarda sunabilecek çeşitli acenteler ve şirketlerle iş birliği içindeyiz.

Sizi nasıl bulabilirim?

 • Merkez Ofisimiz Varşova’da bulunmaktadır, üretim tesisleri Letonya ve Polonya’dadır.

Şirketinizle nasıl kazanabilirim?

 • Recyclix ile gelir elde etmek için kullanabileceğiniz çeşiti yollar vardır. En kolay yol, websitemizin sunduğu hizmetleri kullanarak atık satın almak ve bunu geri dönüşüm için bize vermektir. İkinci yol arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız arasında hizmetimizi duyurmak ve onları katılımı üzerine komisyon almaktır. Üçüncü yol karlı anlaşmalar yapmamıza yardımcı olmaktır.

Geri dönüşüm süreci ne kadar sürer?

 • Ortalama olarak saatte 1 ton atık işlemekteyiz. Web sitemizde üye alanına girdiğinizde, atığınızın proje katılımcılarına ayrılan kotalar doğrultusunda işleniyor olduğunu göreceksiniz. Atığı parçalamak yaklaşık 3 hafta ve granüle çevirmek yaklaşık 2 hafta sürer.

Geri dönüşüm süreci nasıl işler?

 • İlk olarak atık ayrılır, daha sonra soğuk su ile yıkanır, parçalandıktan sonra granüle çevrilir.

Ham maddeyi işlemek üzere nereden alıyorsunuz?

 • Atıkların ana kısmı çeşitli tarım kuruluşlarından gelmektedir. Ayrıca, aracılardan ve çöp toplayıcılardan satın almanın yanı sıra çeşitli fabrikalardan gelen atıkları kullanıyoruz.

Nihai ürünü kime satıyorsunuz?

 • Mallarımızın çoğu çeşitli plastik torba ve streç film üreticilerine, bunların yanı sıra boru üreticileri ve satıcılarına satılır. Geri dönüşümlü malzemelerin uygulama alanı gerçekten geniş olduğundan, talep mevcut üretim kapasitemizi aşıyor.

Şirketin kar marjı nedir?

 • 3.5 milyon Euro maliyetli bir iş yatırımı için tam dönüş yaklaşık 2 yıldır.

Riskleri nelerdir?

 • Ana zorluk üretim tesislerinize gelen tüm ham maddenin homojen ve saf olmasını sağlamaktır. Çoğunlukla çöplüklerden gelen düşük-kaliteli ham maddeler kötü bir kokuya sahiptir ve geri dönüşümden sonra bile satışa uygun olmayabilirler. Ham maddelerin makina hatasına ve işin durmasına sebep olabilecek metal araba tamponu parçaları gibi belirli yabancı maddeleri içerme riski vardır. Ayrıca, bazen satıcı granüllerin donmaya karşı dayanıklılık, sağlamlık, viskozite gibi belirli özelliklere sahip olmasını ister. Eğer kişi atık işleme ve geri dönüşümü konusunda gerekli bilgi ve beceriye sahip değilse, yüksek bir üretim uyumsuzluğu ortaya çıkma riski vardır.

Projeye nasıl katkıda bulunabilirim?

 • Projenin duyuruluması dışında, herhangi bir benzer projenin başarısının anahtarı yüksek-kaliteli ham madde tedarikçileri ile ilgilidir. Eğer bir takım fabrikalar, tesisler veya üretim kuruluşları ile bağlantınız varsa, lütfen onlara atıklarının geri dönüşümünü için şirketimizle bir sözleşme yapmalarını teklif edin.

Benzer bir şirket açabilir miyim?

 • Elbette, benzer tür bir şirket açabilirsiniz. Kendi geri dönüşüm işinizi kurmanın getirebileceği zorluklar atık geri dönüşüm lisansının alınması, doğru araç gereçlerin seçimi, bunların kurulumu ve ayarlanmaları, ham madde temini sözleşmelerinin yapılması ve üretim tesislerinin kiralanmasıdır. Ayrıca, gerekli elektrik kapasitesinin koordinasyonu, makinaların su tesisatı ve kanalizasyon sistemlerine bağlanması, teknik personel alımı, yüksek seviyede kaliteli destek hizmetlerinin sağlanması ve son ürünün satışı size biraz sorun çıkabilir.

Piyasa analizi ve beklentilerle ilgili nereden bilgi edinebilirim?

 • Avrupa geri dönüşüm piyasası ile ilgili tekliflere ve haberlere şu web sitesinden ulaşabilirsiniz: plasticportal.eu Ayrıca, bu konuda pek çok ilgili bilgiye şu web sitesinden ulaşabilirsiniz plasticsrecyclers.euBu birlik atıkların boşaltılmasının yasaklanması üzerine lobi oluşturmuştur ve geri dönüşüm ticaretini destekleyen ve Avrupa’da yerel idarelerle diyaloglar yürüten kilit STK’dır. 2014 piyasa analizi verileri buradan indirilebilir: plasticseurope.org

Neden bana ihtiyacınız var?

 • Şirketimiz banka kredileri dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan sermaye çekmektedir. AB bankaları Polonya’da sadece dört atık geri dönüşüm projesine fon sağlamaktadır ve fonların miktarı istenenden çok daha azdır. Kısmen proje katılımcılarıyla paylaştığımız kazançları oluşturan atık alımı için mevcut fonların varlığı, geri dönüşüm tesislerimizin kesintisiz çalışmasının garantisidir.

Şirketinizin gerçek olduğunu nasıl bilebilirim?

 • Üretim tesislerimizi ziyaret edebilir ve kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Kayıt için            :  8F17-C39E-FB43 (Yönetici Numaramız)

Şuanda recyclix’e yatırımı önermiyoruz. Şirket devir sürecindedir.

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

Geri Dönüşümden Recyclix İle Para Kazanın

REcyclix Pratik Bilgiler 1 (Üyelik Kaydı)

REcyclix Pratik Bilgiler 2 (Satın Alma İşlemi)

REcyclix Pratik Bilgiler 3 (Atık’tan kazanç faaliyeti ve kâr elde etme)

GetMyAds Kazanç Sistemi Hakkında Genel Bilgiler

Adpackpro Kazanç Sistemi Hakkında Genel Bilgiler

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

editör

1 Yorum

Yorum yaz

*