ETİCARET MOBİL TİCARET ÖZEL YAZARLAR

İnternetten Yemek Siparişi

Çalışan insanların en büyük sorunu yemek. Sizde sürekli çalışan biriyseniz; internetten sipariş verin. Yemeğiniz en iyi koşulda size gelsin. Yok güvenmiyorum diyorsanız  bile bir şans verin. Size umut vermeyen yerlerden sipariş vermeyin. Genelde pizza siparişi veriyoruz. Ee diğer yiyeceklerin ne günahı var değil mi? Biz yurtta kalıyor iken döner servisi  ve çiğ köfte ile az karnımızı  doyurmadık. O zamanlar telefonla arıyorduk. Şimdi ise yemek sipariş edeceğiniz siteye giriyorsun, siteye ödemesini yapıyorsun kısa sürede kapınızda. Diyelim ki çocuğunuzun yurtta parası da kalmamış. Giriyoruz siteye alıyoruz ürünü veriyoruz adresi sonra teşekkür ederimler başlıyor. Özellikle insanların yoğun olduğu zamanlarda bu siteler çok işe yarıyor. Her türlü yiyeceği günümüz şartlarında sipariş edebiliyoruz. Özellikle ev taşırken ve her şeyi yemeyen mızmız arkadaşlarınız varsa değişik ürünler alabiliyorsunuz. Birde aldıkça kazandığınız indirimler var. Düğün hazırlıkları yaparken bu sizi aç kalmaktan kurtarır. Bence gelinler en çok koşuşturmadan ve düzgün beslenemedikleri için zayıflıyorlar. Hep abur cubur yiyorlar. Artık salata da sipariş edebiliyoruz, bu harika bir şey benim gibi ota düşkün olanlar için. Yada kötü zamanlarda  da yardımcı oluyor.

images (3)

Eski zamanlarda değiliz artık kapı komşularımızı bile tanımıyoruz. Bu birazda yoğun çalıştığımız için oluyor. Bu nedenle bir hasta yada ölüm zamanında insan fark etmeden saatlerce aç kalabiliyor. Kendinizi kötü hissediyorsunuz ama hayatın en önemli özelliklerinden biri yemek yemek. Göreve başladığımda yakın  arkadaşımla aramızda kilometreler vardı. Kötü bir dönem geçiriyordu bu nedenle doğum  gününde güzel bir çikolata sepeti göndermiştim. Eline ulaştığında ağlayan bir sesle teşekkür etmişti. Böyle bir şey hiç beklemiyordu. Sevdiğiniz bir arkadaşınız yada eşinizin önemli bir günü var. Unutmuşsunuz insanlık hali olabiliyor. İşte bu anlarda hayatınızı kurtaran seçenekler  internette var. Çaktırmadan telefonunuzu alın elinize yemek sitesine güzel bir menü sipariş edin. Sonrasında güzel bir çiçek buketi ve çikolata sepeti gönderin. Genelde bunlar yeter. Böyle bir şey yapmanızın sebebini ise;  ‘unuttuğumu düşünmeni istedim’ şeklinde açıklarsanız, günü kurtarırsınız.

images (5)

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

Jasminsea

İlkokul yıllarımdan itibaren farklı bakış açılarıyla öğretmenlerimin dikkatini çektim.Çevremde alışveriş söz konusu olunca her şeyin en uygunu bulacak kişi oldum.Hiç bir zaman boşa harcayacak param olmadı.Çünkü ben günlük işlerde çalışıp geçinen bir babanın kızıydım.Yıllar geçse de bazı özelliklerim duruyor.İşe başladığım dönemlerde keşfettim, İnternet alışverişini.Yokluk dönemlerinde fahiş fiyatlardan kurtulmamı sağlayan bir sistem.Hayatımızı kolaylaştıran şeylere fırsat vermeliyiz.Hayatı yaşayarak geçirmeyi seven biriyim.Yazdıklarım kendi tecrübelerimdir. Beğenmezseniz bile aklınızın bir köşesinde bulunsun.Sevgiyle,sağlıkla ve mutlulukla kalın.

1 Yorum

Yorum yaz

*