DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK İNTERNETTEN PARA KAZANMA

Kairos Planet Nedir Ne Kadar Kazandırır?

Kairos ile ilgili görsel sonucu

Bu zamanlarda gelişen teknoloji ile beraber milyonlarca kişi günlük yaşantılarında devamlı şekilde bilgisayarlardan yararlanmaktadır. Özellikle de oldukça fazla kurumsal firma işleyişlerini bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumlar aynı zamanda şirketlerinin önemli  verilerini de bilgisayarlarında tutarak güvence altına almaya çalışmaktadır, fakat yine teknolojinin ilerlemesine karşılık kötü amaçlı insanların sayısı da önemli derecede artmıştır. Öyle ki devamlı şekilde çevremizde mühim kuruluşların internet sitelerinin, hatta devlete ait olan kurumların internet sitelerinin bile kötü amaçlı hackerler tarafından hacklendiğine şahit oluyoruz. Böyle bir ortamda gereksinim duyulan en ciddi konu elbette bilgilerin kimsenin ulaşamayacağı biçimde saklanması ve depolanmasıdır.

Son zamanlarda milyonlarca kişi tarafından yaygın şekilde kullanılan ve oldukça popüler konulardan biri olan Kairos Planet, yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü kuruluşların ciddiyet verdikleri bilgilerini ve verilerini koruma altına alan  bir sistemdir. Kairos Planet sistemini hususi bir güvenlik duvarı olarak tasvir edebiliriz ama bir güvenlik duvarının yapabileceklerinin çok üstünde avantajlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kairos Planet Nasıl çalışır?

Özellikle şirketler tarafından tercih edilen Kairos Planet sistemi, hususi bir güvenlik şifreleme sistemi ile verileri ve teferruatları koruyor. Peki, bu işlem nasıl oluyor? Planet nedeni ile yapılan ilk işlem verilerin hususi şifreleme ile korunmasını isteyen kuruluşların bilgisayarlarına çeşitli programlar kurularak ve ayarlamalar yapmaktır. Yani verileri kötü amaçlı kişilerden korumak için herhangi bir biçimde transfer işlemi yapılmıyor. Bilgiler şirketlerin yahut satın alanların kendi bilgisayarları üstünden sabit kalıyor. Kairos Planet sistemi bu ayrıntıları hususi bir şifreleme metodu ile koruyor ve dışarıdan bir müdahalenin yapılmasına mani olmakta. Bu şifreleme sistemindeki şifreler ise dünyadaki 49 ülkede yüz elli binden çok bilgisayar üstünde dağıtılmış bir biçimde korunuyor. Böylece aynı anda o kadar çok bilgisayara erişim olanağı olmadığından sistemi hackleme olanağı bulunmuyor.

Kairos Planet Üstünden Nasıl ve Ne Kadar Kazanılır?

Yukarıda anlattığımız bu gibi Kairos Planet sistemi binlerce bilgisayar üstünden çalışıyor. Sisteme göre kullanıcılar bilgisayarlarındaki depolama alanlarının belirli bir yönünü Kairos için kiralayarak güzel bir şekilde kazanç elde edebiliyorlar. Daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse sistemin çok sayıda bilgisayarda şifreleme yapabilmesi için oldukça çok bilgisayara ve depolama alanına ihtiyacı bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu sebepten sürekli olarak bilgisayar başında zaman geçiren kişiler, bilgisayarlarındaki kullanmadıkları alanları kiralayarak ve aylık olarak 12 ay boyunca güzel kazançlar elde edebilirler.

Sisteme dahil olmak için öncelikli şekilde sisteme kayıtlı olmak gerekiyor. lakin bu işlem sistemdeki başka bir kişinin referansı ile yapıldığında daha ciddi avantajlar sağlar. üyelik ve kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra Planet sistemini kullanacak olan şahısların belirlenen paketlerden birtanesini tercih etmesi gerekiyor. En düşük paket için 125 dolar ödenmesi gerekiyor. Bu ücreti ödeyen ve sisteme dahil olarak günde en az on saat bilgisayarını açık tutan üyeler yıllık şekilde 312 dolar gibi rakamlarda yatırım elde edebiliyor. Daha yüksek giriş ücreti ödeyen ve daha fazla depolama sektörü veren üyelerin yıllık kazançları da otomatik olarak artmaktadır.

Kairos Planet Paketleri 4 paketten oluşmaktadır.

Kairos platinum paketi

Kairos gold paketi

Kairos silver paketi

Kairos standard paketi

Kairos Paketleri ile ilgili görsel sonucu

İlgili tüm yazılara buradan ulaşabilirsiniz…

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*