ETİCARET Genel İNTERNETTEN PARA KAZANMA SÖZLÜK

Kairos Sistemi Nedir ? Üyelik Nasıldır? Nasıl Para Kazanılır?

 

Kairos, birçok kişi tarafından bilinmese de interneti sık sık kullanan kişiler tarafından kesinlikle duyulan bir sistemdir. Özellikle bilgisayardan para kazanmak için uğraşan kişiler, bu sistemi oldukça sık tercih etmektelerdir. Zira hiçbir işlem veya emek harcamadan, bu sistem ile gelir elde edilebilmesi söz konusu. Ancak ne kadar güvenlidir, ne kadar yasaldır bu konu ile ilgili sistem tarafından verilen pek bir bilgi yok.

Bu sistem, sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Yani bu sistem ile sadece Türk yayıncılar değil, yabancı yayıncılar da kolaylıkla gelir elde edebilecek. Sistemin çalışma mantığı ise oldukça basit. İlk olarak bilgisayarınıza “Kairos” tarafından verilen programları kuruyorsunuz. Bu kurulum tamamlandıktan sonra otomatik olarak gelir elde etmeye başlayacaksınız. Gelirlerinizi de 15 gün aralıklarla çeşitli kaynaklardan temin edebilirsiniz.

Bu sistemin en çok merak edilen yanı da neden bu tür bir işlem için birçok kişiye para ödediği. Bu konu ile ilgili araştırma yaparak sizler için bilgi edindik. Bu sistem para ödemelerini, bilgisayarınızdan kiraladığı alanlar için yapıyor. Yani sizin bilgisayarınızdan 70GB’lık bir bölüm satın alıyor. Bu bölümü dilediği gibi kullanan sistem, aynı zamanda buraya yüklenen dosyalar ile ilgili de herhangi bir sorumluluk kabul etmiyor. Yani sistemin illegal dosyalar depolaması oldukça mümkün. Her ne kadar tavsiye edilen bir sistem olsa da, ileriye dönük düşündüğünüzde size pek bir artısı olmayacaktır.

Üyelik Nasıl Olacak?

Yukarıda bahsettiğimiz bu gibi kairos teknoloji‘de ne kadar aşırı depolama alanınızı kiraya verirseniz karşılığında kairos size aylık kira bedeli ödeyecek. Önce bu sisteme buradan üye olacağınızı söylerek kairos’a nasıl aza olacağınız ile alakalı bilgileri vereceğim.

Önünüze çıkan formda ilk sırada ”e-mail” yazan yere kullandığınız e-mail adresinizi yazıyorsunuz. ”Password” kısmına bir şifre belirleyip yazıyoruz. Siteye girerken bu mail adresinizi ve şifrenizi girmeniz istenecek. üçüncü sırada yine şifrenizi yazmanız isteniyor. Onun altındaki yerde ise ”first mektup and last name” yazan yere türkçe karakterler kullanmadan (ç-ğ-i-ö-ü-ş) ad ve soyisminizi yazıyorsunuz ve altta ”next step” yazan yere tıklıyorsunuz.. yine çıkan sayfada şahsi bilgilerinizi; telefon numaranız, tabiyetiniz, cinsiyetiniz ve doğum tarihinizi belirttikten sonra alttaki kutucukları işaretleyerek devam ediyoruz. Daha sonra mailinize gelen aktivasyon linkine tıklayıp hesabınızı doğruluyorsunuz.

Yapılacak Etkinlik Nedir?

Bilgisayarınıza indirip kurduğunuz kairos programını her gün belirtilen zamanda çalıştırmalısınız ve bu esnada internet bağlantınız açık olmalıdır.

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar!

Facebook video ile artık herkes para kazanabilecek

Telefon Uygulamalarından Para Kazanma Yöntemleri

Link kısaltma nedir? Nasıl para kazanılır?

Alan Adı (Domain) Ticareti Ile Para Kazanma

İninal Kart Nedir? Para Aktarımı Nasıl Gerçekleşir?

AyuWage İle Nasıl Para Kazanılır?

Dollarsincome İle Nasıl Para Kazanılır?

Cleverbux İle Nasıl Para Kazanılır?

Dollarclix İle Nasıl Para Kazanılır?

Traffic Monsoon İle Nasıl Para Kazanılır?

Paidverts İle Nasıl Para Kazanılır?

Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Kazanmak

Yandex Tolaka İle Nasıl Para Kazanılır?

Neobux İle Nasıl Para Kazanılır?

Fan-Likes İle Nasıl Para Kazanılır?

Clixsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Blog Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?

 


Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*