TEKNOLOJİ VİDEOLAR

Kaliteli Video Düzenleme Programları


Video düzenlemek için üretilen pek çok aşırı program olduğunu söylemek mümkün. fakat bu programların bazıları, görsel kalite, yeterlilik ve çok fazla fonksiyonluluk bakımından birbirlerinden ayrılıyor. Video düzenleme işlemi yapmak arzulayan insanlar de, natürel şekilde en kaliteli programları kullanması istiyor. Biz de sizler için maksimum kullanılan ve çok aşırı fonksiyonlu iki video düzenleme programını araştırdık.

1-) Camtasia Studio :

işte bu program, belki de maksimum video editleme programı. özellik şekilde Sony Vegas’a gayet benzese de kullanış ve boyut bakımından aşırı daha zarif bulunduğu söylenebilir. Video kırpma, ekleme ve değiştirme bu gibi pek çok fazla farklı özelliğe olanak sunan Camtasia Studio, tıpkı zamanda çeşitli katmanlar oluşturmanıza da izin vererek bu sayede tıpkı anda birden bire fazla ses, görsel ya da videoyu kullanabilmenizi sağlamaktadır. Programın lisans ücreti 99 $ ve size indirdiğiniz ilk anda 1 aylık (30 Gün) deneme süresi veriyor. Bu süreç arasında programı test edebilir, beğendiğiniz taktirde de lisans satın alabilirsiniz.

 

2-) Sony Vegas Pro :

Bu program ise YouTuber’lar tarafından ile en fazla tercih edilen programlar arasında üst sıralarda. çoğunlukta Camtasia’dan pek bir farkı olmayan bu program, biraz daha detaylı ve kaliteli. Bu programla sadece kaliteli videolar değil, aynı sürede uzman introlar ve giriş tasarımlarını da oluşturabilirsiniz. Tek ekranda iki ayrıcalıklı görüntü kümesi sunan bu program, kullanmasını bilen deneyimli video tasarımcıları için gerçekten bulunmaz hint kumaşı.

Bu iki programın yanı sıra değişik kalitelerde video düzenleme programları mevcuttur. Fakat fonksiyon ve hiz açısından bizim sizlere önerebileceğimiz pogramlar bunlardır.


Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*