OYUN TEKNOLOJİ

Pokemon GO Oyunu Nasıl indirilir?

Pokemon GO oyunu daha ülkemiz de sektöre girmeden son günlerde bütün oyun severlerin konuştuğu ve popülerliği artan bir oyun biçimine geldi. 6 Temmuzda piyasaya sürülen oyun ABD’nin maksimum satılan oyunlar içinde ilk sırada yer aldı. Pokemon GO oyununun uygulaması sadece ABD’de 9 Milyon şahıs vasıtası ile indirilerek oynanmış ve indirilme oranı saniyeler, dakikalar geçtikçe artmaktadır.

pokemon go ile ilgili görsel sonucu

Pokemon GO oyunu ülkemiz de nasıl indiriliyor?

Pokemon GO oyunu henüz ülkemiz de sektöre girmeden oyuna karşı büyük bir talep mevcut. Araştırmalarımız sonucunda sizlere Pokemon GO oyununun nasıl indirileceği hakkında ipuçları vereceğiz.

iPhone Pokemon GO oyunu nasıl indirilir?

iPhone için Pokemon GO oyununu indirmek epey bir basittir. Kullandığınız iPhone akıllı telefonunuzu öncelikle açıyoruz. Ayarlar menüsüne giriş yapıyoruz. iTunes ve App store seçeneğini gördükten sonra buraya dokunuyoruz. Apple kimliğini göster butonuna basarak işleme devam ediyoruz. işleme devam ettikten sonra karşımıza Pokemon GO oyununu oynamak için yurt/bölge ayarları ya da Country/Region seçeneklerini ayarlayacağız. Bu seçeneklerden birine giriş yapıyoruz ve şuanda Pokemon GO oyununun resmen tüketicilere giren ülkelerden birini kaydedeceğiz ABD, Yeni Zelanda yada Avustralya ülkelerinden bir tanesini seçebilirsiniz. memleketimiz veya ayrıcalıklı ülkeleri seçerseniz oyunu indiremez ve oynayamazsınız. ülkeyi seçtikten sonra Pokemon GO oyununu Safari tarayıcınızı açarak iOS üzerinden iPhone akıllı cihazınıza indirebilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.

pokemon go ile ilgili görsel sonucu

Android Pokemon GO oyunu nasıl indirilir?

Pokemon GO oyununu Android cihazınıza indirmeniz biraz zahmetli olacaktır. ilk olarak bir APK sitesi bularak giriş yapıyoruz. APK sitesinden Pokemon GO’nun APK dosyasını diz üstü ve ya masa üstü bilgisayarınıza indiriyoruz. indirdiğiniz APK dosyasını telefonunuza atmak için USB kablosu gerekiyor. USB kablosunu cihazınıza takarak bilgisayarınıza bağlanıyoruz ve APK dosyasını telefonunuza atıyorsunuz. Pokemon GO oyununu indirmek için atılan dosyayı telefonunuz üstünden bularak dosyayı açıyoruz. APK üzerinden dosyaları indirmek için akıllı telefonunuzun Bilinmeyen Kaynaklarının açık olması gerekebilir. Bilinmeyen Kaynakları açabilmek için Ayarlara giriş yaparak Bilinmeyen Kaynakları açabilirsiniz. Bilinmeyen Kaynakları açtıktan sonra attığımız Pokemon GO oyununu yüklüyoruz. Yükleme tamamlanmasından sonra Pokemon GO oyununuz artık hazır hale geliyor, iyi eğlenceler diliyoruz.

Pokemon Go son sürümünü indiriniz

Pokemon Go APK ile ilgili aramalar;

  • pokemon go Türkçe
  • pokemon go indir
  • pokemon go nasil oynanir
  • pokemon apk download
  • pokemon go nedir
  • pokemon go youtube
  • pokemon go onedio
  • pokemon go oyna

Pokemon Go Android – Pokemon Go IOS

İlginizi çekebilecek yazılar!

Pokemon Go Android ve iOS Uygulamaları Güncellendi

Pokemon Go Ücretli mi? Virus Var mı? Batarya Tasarrufu Çözümleri Nelerdir?

Pokémon GO Yakala Onu! Hakkında

Pokémon Go’dan ilk güncelleme geldi

Goldenmines Oyunu İle Para Kazanma

Bilgisayar Oyunları Nedir? Etkileri Nelerdir?

Kırılmaz Oyuncak Silah : Nerf

Sanal Ortamın Online Oyunu : Sanalika

Oyunlara Ne Kadar Para Harcıyoruz ?

Oyuncak Satan Siteler

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*