ETİCARET ETİCARET ALTYAPI

Sitenize Canlı Destek Ekleyin

Canlı destek, zaman zaman olası anlık durumlara en iyi müdahale etme yollarından birisidir. Genellikle müşteri odaklı olarak çalışan birçok internet sitesinde, buna benzer canlı destek sistemlerini görmek mümkündür. Kullanıcılar, sorunlarını sisteme girmeden daha kolay ve hızlı bir şekilde çözmek isterler. Bu konuda da en iyi yardımcı canlı destek sistemleridir.

Bu sistemleri geliştiren birçok firmanın olduğu söylenebilir. Ancak bu firmalar, genellikle müşterilerine sağladıkları iletişim imkanı için ücret almaktadırlar. Genel olarak da pek çok kişi bu işlemlere para ödemek istemediği için, sizlere ücretsiz canlı destek imkanı sunan bir internet sitesini araştırdık. Bu siteyi kullanarak, sadece dakikalar içerisinde canlı destek kodunuzu oluşturarak canlı bir şekilde destek vermeye başlayabilirsiniz.

Sistemin adresi tawk.to . Belki daha öncesinde bu internet sitesinin adını duymuş olabilirsiniz. Öyle ki ülkemizde canlı destek sistemi kullanan pek çok kişinin, bu internet sitesini kullandığını söyleyebiliriz. Bu sistem tamamıyla ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlaması yoktur. Hiçbir ücret ödemeden, ziyaretçilerinizle dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz. Diğer sistemlere ek olarak sisteme istediğiniz mail adresini yönetici olarak atayabilir, bu kişilerin de gelen bildirimlere cevap vermesini sağlayabilirsiniz.

Sistemin kurulumu oldukça basit. Sistem tarafından verilen yerleştirme kodunu, desteği görüntülemek istediğiniz sayfanın kod bölümüne yapıştırıyorsunuz. Daha sonra destek sistemi de otomatik olarak sitenin sağ alt bölümünde görünüyor. Dileyen ziyaretçiniz de buraya gelerek sizinle doyasıya iletişim ve desteğin keyfini sürüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*