ETİCARET ALTYAPI TEKNOLOJİ

Siz De Kodlamayı PHP İle Başlayın !

Kodlama dilleri, yalnızca memleketimizde değil dünyanın pek çok fazla noktasında yoğun şekilde mühim olan ve evrensel nitelik taşıyan diller şekilde adlandırılır. öyle ki belirli kodlama dillerini bilen bir şahıs, internet üzerinden istediği birçok şeyi yapabilir. Dolayısıyla kodlamanın önemi tartışılamaz dahi. Kodlamayı daha pratik bir biçimde öğretebilmek için pek çok değişik Youtube kanalı var. ancak kanalda paylaşım oluşturan kişiler çoğunlukla toy bulunduğu için izleyicilerine genel bir bilgi kazandıramaz. Bu sebepten sizin de daha sağlam kaynaklar ile kodlama öğrenmeniz gerekir.
Önce PhP isimli kitabı alarak kodlama hayatınıza ilk adımı PhP dili ile atabilirsiniz. Bu dil, ekseriyetle sitelerin kullandığı altyapıların büyük bir kısmında kullanılan kodlama dili. Dolayısıyla kodlama öğrenmek arzulayan şahısların ilk şekilde bu dili öğrenerek işe başladığını söyleyebiliriz. Satın aldığınız bu kitap, size yalnızca 1-2 kolay fonksiyonu ve kolay sayfalar oluşturmayı öğretecektir. Zira küçük çaplı bir kitaptan sizi kodlama uzmanı yapmasını beklemeyin. Belirli bir düzeyde php dili öğrendikten sonra ilk projenizi geliştirmek üzere kolları sıvayabilirsiniz.
öğrendiğiniz bilgiler ile belirli bir noktaya gelmeye çalışın. Takıldığınız noktalarda ise YouTube yada çeşitli Webmaster Forumları’ndan yardım alarak projenizi ilerletin. Emin olun ki belirli bir zaman sonra, gözle görülen aşırı güzel sonuçlar ortaya çıkaracaksınız. Projeniz belirli bir noktaya geldikten sonra, devam edebilmesi için öteki dilleri de öğrenmeniz gerekecektir. Bu andan itibaren de diğer kodlama dillerinden öğrenerek projenizi ilerletmeye devam edebilirsiniz. Unutmayın ki bugün dünyanın en fazla gelir elde eden kişisi olan Bill Gates de, küçükken öğrendiği kodlama dilleri ile milyoner olmasını sağladı.

İlginizi çekebilecek yazılar!

Altyapı için Hosting mi VPS mi ?

HTML Nedir?

Html mi Php mi ?

Webmaster Forumu İçin Hangi Altyapı Kullanılmalı ?

Blog için Hangi Altyapı Kullanılabilir ?

Açık Anahtar Altyapısı Nedir? PKI (Public Key Infrastructure)

Opencart Yazılımı Kullanımı İle İlgili Öneriler

Filezilla Kurucusu Kimdir? Nedir, Ne İşe Yarar ?

Kolay Yoldan Kod Yazma Programları

Teknoloji Firmaları İçin E-ticaretlerini Canlandıracak Fikirler

Teknoloji Bağımlılığı ve TÜRKİYE

Mobil Teknoloji Zirvesi 2016

G Teknolojisi Nedir? Tarihsel Gelişimi Nasıldır?

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI’nın Sağladığı Destekler

Hepsiburada teknoloji üssü projesini hayata geçiriyor

EticaretGünlüğü’nün 5N1K’sı

Yazılımcı mı? Donanımcı mı? Olmalı

Anket Doldurma Sitesi Anketlio NediR?

Dünyanın En Ucuz Mini Bilgisayarı Arduino

Webview Nedir ?

Bill Gates’in Bilinmeyen Yönleri

IPhone 7’nin çok satılacağı düşünülmekte!

İhracat yapacaklara 12 önemli uyarı

Tedarik Zinciri Yönetimi

TÜİK Verilerine Göre İhracat % 10,2 Düşüşte

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*