BASIN BÜLTENİ ETİCARET HABERLER TÜRKİYE

Tazedirekt faaliyetine son verdi…

Geçtiğimiz yıl Aralık 2015 ayı cirosu 1.8 milyon TL,  Aralık 2016 hedefi 10 milyon TL olarak açıklamış olmalarına rağmen almış oldukları ani bir karar ile faaliyetine son vermiştir. Site üzerinden yapılan açıklama şöyledir;

Merhaba,

Biz 2014 yılının Aralık ayında bir hayalden yola çıkarak, herkes sağlıklı gıdaya ulaşabilsin diye Tazedirekt’i kurduk. İlk günden beri işimize inanarak ve sahiplenerek çalıştık… Sizlerle ve tüm Tazedirekt ekibiyle birlikte kocaman bir aile olduk. Birbirimize tutunduk. Büyüdük, büyüdükçe öğrendik, öğrendikçe paylaştık. Tazedirekt’e olan inancımız ve sevgimiz her geçen gün arttı.

Bugün size karşı dürüst olmak ve sizinle bir kararımızı paylaşmak istiyoruz. Yaşadığımız bazı operasyonel zorluklar ve maliyetler sebebiyle bugün itibariyle Tazedirekt’i kapatıyoruz.

Bu hayali sonlandırdığımız ve sizlerden ayrıldığımız için çok üzgünüz.
Sizlere bizim hayallerimize ortak olduğunuz, bu yolda elimizi tuttuğunuz için çok teşekkür ederiz! Eğer bizler de bugüne kadar bir kaç kişinin bile olsa hayatına dokunabildiysek, hayallerimize ortak edebildiysek ne mutlu bize..

Tekrar bir yerlerde görüşmek dileğiyle,

tazedirekt

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*