GİRİSİMCİLİK

Webrazzi’den Tam Sponsorluk Desteği !

İnternet ve E-Ticaret sektörünün büyümekte olan isimlerinden Webrazzi, geçtiğimiz haftalarda yepyeni bir kampanya ile yeniden kullanıcılarının ve severlerinin karşısına çıktı. Özellikle E-Ticaret ve teknoloji sektörüne yönelik çalışmalar gerçekleştiren bu firma, YouTube kanalı ile de pek çok farklı şirketi gezerek bu şirketlerin videosunu paylaşmak ile uğraşıyor.

İnternet ve website sektörünün gelişmekte olduğu büyük bir olgu. Öyle ki son 2 yıl içerisinde mevcut olan internet sitesi sayısı 2 katına çıkmış durumda. Bu yoğunluğu gören alan adı firmaları, fiyatlarında da ciddi düşüşlere giderek daha fazla müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Ülkemizde de bu konuda gerçekten çok yetenekli ve genç fikirler mevcut. Henüz yaşı ve bütçesi yetersiz olmasına rağmen hayal ettikleri projelerle olumlu sonuçları ortaya sunabilecek gençlerimizden bahsediyoruz. Bu gençler, çeşitli olumsuzluklar nedeniyle projelerine başlayamıyor ve projeleri sadece bir hayal olarak kalıyor. Webrazzi de bu girişimcilere bir destek amaçlı yepyeni bir kampanya oluşturmuş.

Öncelikle bu kampanyaya katılabilmek için herhangi bir koşul ve şart yok. Sadece oluşturmak istediğiniz proje ile ilgili detaylı bilgileri, Webrazzi’nin internet sitesindeki istenen yerlere gireceksiniz. Bu bilgileri girdikten sonra başvuru formunuzu “Gönder” butonuna tıklayarak yetkililere iletiyorsunuz. Başvurularınızı bizzat inceleyen Webrazzi yönetim ekibi, projenizi değerlendirerek sizlere geri dönüş sağlıyor. Bu sponsorluk projesi dahilinde sponsor olunan her bir siteye, ortalama 100.000 TL gibi bir maddi destek ve yazılım yardımı sağlanıyor. Siz hayal edin, Webrazzi gerçekleştirsin.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*