GİRİSİMCİLİK SOSYAL MEDYA SÖZLÜK

Wunderlist Nedir? Nasıl Kullanılır?

Günlük yaşamımızda her insanın zamanında yapması gereken şeyler var. Unutmamak istediği ve muhakkak doğru zamanda hatırlanması gereken her konu hakkında Wunderlist size destekçi olup, adeta kişisel asistanınız haline geçiyor. Wunderlist, satın alanların gündelik hayatı içinde ihtiyaç duyabileceği derhal her şeye sahip olarak tasarlanmış bir uygulama. Bir not defteri, hatırlatıcı, yapılacaklar, denetim listeleri ve daha çok ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bu asistanın içinde sizleri bekliyor. Uygulamanın en keyifli yanı Online yapıya sahip olması ve bu sayede dilediğiniz zaman konuya başkalarını da davet edebilmenizdir.

Mesela bir plan üstünde çalışıyorsunuz ve yapılacaklar hakkında sürekli şekilde mail ve telefon ile diğer küme üyelerinin vaktini almak istemiyorsunuz. O halde Wunderlist aracılığıyla gerçekleştireceğiniz davetten sonra bütün bunları maziye gömebilirsiniz. Wunderlist bulut sunucular vasıtası ile çalıştığı için verilerinizi kaybetme ihtimalini sıfıra indiriyor. Bulut sunucu teknolojisi yardımı ile aynı verilerine tüm platform ve cihazlar üstünden de kolaylıkla erişebiliyorsunuz.

Wunderlist kullanıcısı olmak için yalnızca bir iOS, Android veya Web’e ulaşabileceğiniz cihaza sahip olmanız yeterli. Ardından Wunderlist’in uygulamasını ilgili uygulama marketlerinden indirerek ve ya web sürümü üzerinden ziyaret ederek kendinize bir hesap oluşturup kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Hesap oluşturulması aşamasında dilerseniz Facebook yada Google hesaplarınızı kullanabilirken ayrıca mail adresinizle de bir Wunderlist hesabına sahip olmanız mümkün.

Modern tasarımının yanı dizi ücretli kullanıcılar için Wunderlist Pro ayrıca ekstra olarak özellikler, detaylı veri yedekleme ve tasarım alternatifleri bunun gibi ögeler de sunabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*