e-Dinarcoin – Yeni Nesil P2P Borsası genel bilgiler

edinarcoin-eticaretgunlugu

P2P borsaları çeşitli meslek alanlarına meydan okumaya çoktan başlandı ve start-up’ların artan sayısı bunu destekler nitelikte. P2P borsaları arasındaki esas fark bu ürünü satın alanların faizsiz takas yapabilmek için herhangi bir ülkenin para birimini rahatça borsaya koyabilmesidir.

Yurtdışında iş yapan, çalışan yahut okuyanlar sıklıkla başka ülkelerden nakit gönderimi yahut takasına dair sorunlar yaşarlar. Bankalar ve komisyoncular nakit takasında yüksek faiz oranı ve işlemler için ücret politikası uygularlar, belgeler ise proxy kimlik doğrulaması ve banka kartlarının kullanımında geçerli pasaport verilerini gerektirir. Bu durumdaki bireyler P2P platformunu kullanarak daha çok seçeneğe sahip olurlar ve öteki ülkelerdeki kişilerle bankalarınkinin tersine bizzat kendi ayarladıkları makul oranlardan korkmadan para takası yapabilirler. Kullanıcılar dâhili transferi yürütürken yabancı para biriminin özel oranını belirlediklerinde parayı 15 dakikadan 1-2 güne kadar süren bir süre içinde alabilirler.

P2P borsası E-DİNAR’da nasıl işlem yapılır?

P2P.E-DiNAR.ASIA sistemindeki kullanıcılar arasındaki transferlerde faiz uygulamayan ve ülkeler içinde faizsiz işlem yapılabilen Asyalı bir online borsadır. Basılı paralarla kripto paralar arasında işlem yapmaya yarar, blockchain temelli açık bir sistemdir ve kendi P2P borsası vardır. Bütün etkinliklerin taraflar içinde belirlendiği E-DİNAR, bankalara ve borsalara göre düşük maliyetli ve rahat bir alternatiftir.

E-DiNAR P2P borsasında nakit takası kolaydır  – Sadece 3 adımı tamamlamalısınız.

Sosyal medya hesabınız,

Telefon numaranız veya

Mail adresinizle giriş yapın,

hesap numarasını ekleyin ve Alımlar ve Satışlar bölmesinden istek gönderin. Böylece başvurunuz şu anda 1000’den çok aktif işlemciden oluşan genel listeye düşer. 2016 Haziran ayının başında E-DİNAR topluluğu çoğu Asya, Güney Amerika ve Doğu Avrupa’dan olmak üzere P2P borsasında gündelik 500’den çok işlem yapan 65 binden fazla üyeden oluşuyor.

Sadece 6 ay içinde E-DİNAR fonları 7 milyon dolar değere ve günlük işlem sayısı 1000’e ulaştı.

E-DİNAR ile bu zamanlarda bütün kripto paraları 100 den fazla ödeme sistemi ve 500 küresel banka ile dünya çapında takas edebilirsiniz. Takas hacmini artırarak elde edilecek kârın yanı sıra bu kripto nakit E-DİNAR borsası için bir platform sağlamaktadır, halbuki ki madencilik topluluğu gündelik takasta %0.65’e kadar ödül vermektedir.

E-DİNAR’ın Garantileri

-Bir gün içinde kullanıcılar arasındaki adil olmayan durumlardaki yitik fonların tamamının geri ödenmesini;

-Dolandırıcılığa karşı korumayı;

-Güvenlik sebeplerinden dolayı kullanıcı gizliliğini korumayı;

-Blockchain’le çalışmaya devam edeceğini;

-Kişisel P2P borsasının erişilebilirliğini;

-Takas günleri % 0.65’e varan madencilik ödülünü;

-Rusça, İngilizce, Çince ve Türkçe dillerinde teknik desteğe erişimi;

-Partner kripto paraların arasındaki uygulamalardan alınacak komisyonun % 0.2 olacağını ve bunun P2P paylaşım sitesi için gelir kaynağı şekilde kullanılacağını;

-İşlemlerde kolaylığı garanti etmektedir.

Sorularınız için:

Mail: eticaretgunlugu@gmail.com

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

e-Dinarcoin – Yeni Nesil P2P Borsası genel bilgiler

E-DİNARCOİN.COM Yetkilileri Türkiye’deki Blockchain Zirvesi Gala Gecesine katılacak !

Günlük 10 TL biriktirerek milyoner olunur mu?