Halı Satan Online Alışveriş Siteleri

hali-modelleri

Bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda halı satan online alışveriş sitelerine yer verdik. Listeye yenilerini eklemek isteyenler bize ulaşabilirler veya yorum kısmından katkıda bulunabilirler.

www.heryerehali.com

heryerehali

Faaliyetlerine 1975 yılında başlayan firma, 1983’te YUNUS UZUN HALI SARAYI adıyla resmi olarak perakende halı sektörüne girmiştir. Her yere halı’da 150 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmazken, tüm ürünlere orijinal ürün garantisi verilmekte. Ayıca kredi kartına 9 taksit ve kapıda ödeme imkânı da sunulmakta.

www.halistores.com

halistores

Türkiye’nin en büyük online halı mağazalarından biri olan halı stores, yerli  ve yabancı pek çok seçkin markanın ürünlerini bir araya getiriyor. Ayrıca Halı stores, mağazalarda bile bulunması mümkün olmayan en yeni ürünleri bir tıkla ayağınıza getireceği konusunda da iddaalı. Halı stores, 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini kendisi karşılıyor. Siparişlerin kargoya teslim süresi ise ortalama 5 gün.

www.halimarketim.com.tr

halimarketim

1981 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve şuanda sektörde yer alan pek çok ünlü markanın bayiliğini yapan firma, 2011 yılından itibaren daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla ürünlerini internet üzerinden de satmaya başlamış. Sitede 200 TL ücreti alınmazken, İstanbul içi kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkânı sunulmakta.

www.benimhalim.com

benimhalim

Confetti Halı, 1994 yılında 30 yılı aşkın iplik üretim tecrübesi ile 48.000 m2 lik kapalı alanda kurduğu fabrikada banyo halısı üretimine başladı.

Geçen zamanda sürekli kendini yenileyerek günümüzde 35’ i aşkın dünya ülkesine ihracat yapan Confetti Tekstil Pazarlama A.Ş’ nin günümüzde 1000′ i aşkın Satış Bayisi bulunmaktadır. Confetti Halı, ürünlerini benimhalim.com adresinden online olarak satışa sunmaktadır. Sitede 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL hediye puan kazanılırken, 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsiz.

www.modelhali.com

modelhalı

2012 yılında kurulan Model Halı, bir Yücel Halı (www.yucelhali.com) kuruluşudur. 30 yıllık perakende sektör deneyimini müşterilerine online olarak sunan Model Halı,  kredi kartı, havale/EFT, paypal ve limit ekstra ile ödeme kabul ediyor. Siparişler 3 iş günü içinde kargoya teslim ediliyor.