Kale Mobil ile Cep telefonu veya Tabletiniz üzerinden kazanç elde edebilirsiniz

kale-mobil-uygulaması

Uygulamanın teste başlaması ve üye kaydı 16 Ekim 2018 tarihinde başlayacaktır. O tarihte üyelik linki bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır. Bugün saat 20:00’da üyelik linki paşlaşılacaktır.

Cep telefonu ve Tablet üzerinden eğitim, eğlence ve reklam uygulaması olan Kale Uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulacaktır. İndirdikten sonra kayıt olup uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

hedef-eticaretgunluguKale Uygulamasının Hedefi

Zaman içinde her bir üyeye ekip kazancı dışında bireysel olarak bir asgari ücret  kazandırmak. Uygulama bu noktaya gelene kadar sürekli kendini güncelleyerek gelecek.

Google Oyun

Kazanç Modelleri

 1. Bireysel Kazanç
 2. Extra Kazançlar
 3. Ekip Kazancı
 4. Şirket Geliri Kazancı

1- Bireysel Kazanç

Şirket kazancının % 60’ını dağıtma sözü vermektedir. Bunu %15-%20’lik kısmını Bireysel Kazanç sahiplerine dağıtacağını beyan etmektedir. Henüz kazanç rakamlarının ne kazar olacağı tam olarak netleşmemiştir.

2- Extra Kazançlar

Günlük izlenmesi gereken reklam sınırı 80 olarak belirlenmiştir. Bu sınırın üzerinde izlenme sayısına ulaşılmışsa extra kazanç elde edilmiş olunacak. Ayrıca günlük 50 reklam izlenmemesi durumunda da o günkü kazanç elde edilmemiş olacak.

3- Ekip Kazancı

 • Şirket kazancının % 40 veya 45’ini ekip kazancı olarak dağıtacaktır.
 • 7 derinkten kazanç elde edebileceksiniz.
 • Kendi linkinizle eklemiş olduğunuz her üye sizin derinliğinizi açmaya başlar. Örneğin kendi linkinizle 3 kişi eklediyseniz 3 derinlikten faydalanabilirsiniz. 4 ise 4 derinlikten…
 • Ekip Kesme vardır. Ekibinizdeki üyeniz genel toplam ekibinizin % 50’sini sağladığı veya geçtiği zaman sadece o kolunuzdan 2 derinlikten prim alırsınız, gerisinden alamazsınız.
 • Alt üyelerinizden prim alabilmeniz için günlük 80 reklam izlemesini gerçekleştiriyor almalıdır.
 • Üst limit çekim sınırı konulacaktır. Büyük toplantıda bu rakam netlik kazanacaktır. Örneğin limit 50 bin tl olakak belirlendiyse bu rakamı geçen üyenin kazancı alt ekiplerine dağıtılacak. Böylelikle tepedeki çok kazanıyor mantığı ortadan kaldırılmış olacaktır.

4- Şirket Geliri Kazancı

Bireysel görevlerini en iyi yapan ve en iyi ekibe sahip başarılı ilk iki  kişiye şirket kazancının %3 ve % 2 geliri verilecek. Bu kazançı sonraki ay bir başka lider alabilecek.

Kazançlar Üyelere Nasıl Yansıtılacak

1- Platformda Puanlama sistemi kullanılacaktır

2- Her zorunlu görev 1 Puan verecektir.

 • Toplanan puanlar gelen kazançın %60 na pay

1 puanın kaç tl olduğu tespit edildikten sonra herkesin puan sayısına göre eşit şekilde dağıtılacaktır.

 • Zorunlu görev sayısı 80 reklam olup fazlasını izleyenler için ek kazanç sağlamış olacaktır.Fakat ekip refarans kazançları üst liderlerine yansımayacaktır.
 • Zorunlu görev sayısını tamamlamayan kişilerin ekip kazançları yansıtılmayacaktır.
 • Ekip Kazançlarınız her gece 00.00 da sistem yenilenirken Görev zorunluluğunu yerine getirmiş kişilere yüklenecektir.
 • Bireysel görev puanlarınız anlık yansıma yapacaktır.
 • 80 reklam dışında izlenen reklamlar, kobi, tıkla kazan kazanç yüzdelikleri ekiplere topladıkları puan üzerinden eşit olarak dağılım yapılacaktır.

Örnek: 80 Reklam izlediniz bunun yüzdelikleri üst sponsorlara yansır. Onun haricindeki izlenen reklam, kobi, tıkla kazan, kazanç komisyonları diğer kale kasasına gelip kişilerin bireysel izlenen reklam sayısına göre eşit şekilde dağıtılır ve kazançlar üst sponsor a yansıtılmaz.

Özetle Sponsor olarak sadece ekiplerinizin yaptığı 80 alt limit kazancından komisyon kazanabilirsiniz. Geri kalan kazançlar kişilerin bireysel kazançları olup ayrı bir kasada toplandıktan sonra o kişilere topladıkları fazla puanlara karşılık olarak eşit şekilde dağıtılır.

3- Günde 50 ve 80 Reklam İzleme Önemi

Örnek:

50 Reklamı izleyip bireysel kazancınızı alabileceksiniz fakat Bugün 78 reklam izlediniz o gün ekip kazancı alamazsınız. Yarın 82 izleyerek ay sonu zorunlu çekim limitine denk getirerek reklamlarınızı denkleyebilirsiniz. 80 reklam limiti hem ay sonu çekim kotamızı oluşturduğu gibi ek kazançların açılmasını ve ekip referans kazançlarının yansımasını sağlayacaktır.

4- Android ile başlayıp daha sonra ios katılımı yapılacaktır

5- 1 wifi(ip) ile Kaç cihaz bağlanabileceği testlerde netlik kazanacaktır.

6- Reklam izleme 24 saat içerisinde herhangi bir saat arasında görevini yap bitir ve extra kazanmaya başla yani zaman kısıtlaması olmayacaktır.

7- Görevlerinizi yaptıktan sonra yine reklam izlemeye devam ederek puan sayınızı arttırabileceksiniz.

8- Uygulama içerisinde Soru cevap, Oyun , Bilmece gibi ek içeriklerden de puanlar toplanabilecek

9- Zamanla uygulamaya kazanç sağlayabilecek extra kazanç elde edilebilecek unsurlar da eklenecek.

10- Ayrıca Ekiplerimizden en az 2 derinliğinizle mesajlaşabilecek ve ekiplerimizi teşvik ederek çalışmalarını takip edebileceksiniz.

Şirket Yerel Reklamı

Bireysel görevleriniz haricinde kobi reklamlarıda en kısa sürede sisteme entagre edilecek ve tıkla kazan yöntemide dahil olacaktır. Tıkla kazan

ile reklam veren firma ve kuruluşların sayfalarına yönlendirme yapılacak ve böylelikle şirket veya firmaların sayfa trafikleri arttırılacak ve uygulama mızı kullanan kişiler tarafından potansiyel müşteri ağı kurulmuş olacaktır. Şirketimiz bu konuda ciddi adımlar atmak için hem sahadan çalışma isteyecek ek kazanç arttırmak isteyenlerden hemde kendisi bir kobi ekibi kuracaktır.

Ücretsiz Eğitim Alınabilecek

Eğitimler kişilere ilk ödemeler gerçekleştirildikten sonra olacağı söylenmektedir. En çok puanı olan ilk 500 kişi ücretsiz eğitim alacak ve 500 kişi dışındakiler sistemdeki 50 TL değerindeki puanı kullanarak eğitime katılabilecekler.

 • Network Marketing Eğitimi
 • E Ticaret Eğitimi Oyunculuk,
 • Sahne Eğitimi
 • Kişisel Gelişim Eğitimi
 • Koçluk eğitimi
 • Diksiyon gibi kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimler verilecek.

Tamamen eğlence dolu olacak uygulamada Hem eğleneceksiniz hem öğreneceksiniz Hem de Para kazanacaksınız

Oyunlar oynayacağız Yarışmalar yapacasınız. Kupalı ödüller alacaksınız.

Google Oyun

Bilgi ve İletişim için,

ÖZGÜR TEAM KAPTAN

Kemal ÖZGÜR

Tel: +90 546 682 1097

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra whatsaptan  Kale grubuma katılın lütfen (Yeşil WhatsApp yazısı tıklayın). ”Özel telefonum makalenin altında yazıyor. Soru sormak için lütfen özel telefonumdan mesaj atınız.”

Güncel durum paylaşımları için tıkla!

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.