Network Marketing ile nasıl para kazanılır?

Klasik network te, sosyal medya da paylaşırsın. Beğenen kayıt olur. Kazanmaya başlarsın. Kayıt olanların %80 pasif kullanıcıdır. Pasif kullanıcıdan kastım, üye olmuş hiç bir çalışma yapmamış kişilerden oluşur. Ben Kemal ÖZGÜR olarak buna yeni bir bakış açısı getirmeyi planlıyorum. Tabi ki bunun için sağlam temeller eklemek gerekiyor. Aldatmadan yalan söylemeden iş anlatımını yapmak, üye olsun da sonra bakarız diyerek insanları kandıran, yalancı insanlardan bu piyasayı ne kadar çok kurtarırsak o kadar iyi olacaktır.

Bu sitenin temasını değiştirdik. Herkese hitap edecek, herkesin kendi yazısını yazıp paylaşa bileceği, harika bir tema ortaya çıkardık. Bu tema sayesinde herkes kendine özgü yazılarını herhangi bir ücret ödemeden yazabilecek e-ticaret adına kendi site ve işlerini tanıtabileceği çok değerli ve ücretsiz bir internet sitesi haline getirdik.

Yeni temamız hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Network yapmak isteyen arkadaşlar daha detaylı bilgiyi aşağıdaki iletişim bilgilerimden edinebilir. Bu yolda emin adımlarla ilerlemek isteyen herkese kapım ardına kadar açıktır. Tek isteğim etik kurallar üzerine kurulu, ufku ve vizyonu geniş insanlarla yola devam etmek istemekteyim.

İletişim numaram : 0546 682 1097