DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK ETİCARET ETİCARET ALTYAPI HABERLER TEKNOLOJİ TÜRKİYE

Arena bilgisayar, e-ticaret sitesini açıyor

arena

Teknoloji ürünleri pazarındaki yaygın dağıtım ağı olan firma, gerek e-ticaret sitelerine xml desteği ile gerekse de fiziksel mağazalara sunduğu dağıtım hizmeti ile sektördeki büyük deneyimini e-ticaret platformuna taşımaya hazırlanıyor.

390’den fazla markanın dağıtımcılığı yapan Arena’nın 7000’ün üzerinde aktif satış noktası bulunuyor.

Sektördeki lojistik ve dağıtımcılık deneyimini e-ticaret ortamına www.yukko.com isimi altında taşımayı tasarılayan Arena, bu iki konudaki bilgi birikiminden yararlanacak.

Son zamanlarda e-ticaret sitelerinin en ehemmiyetli meselelerinden biri olan lojistik ve dağıtım ağı konularındaki deneyimleri kendilerini avantajlı konuma geçirebilecek olan şirketin yeni sitesinin çok yakında hayata geçirilmesi bekleniyor.

E-ticaret alanındaki tecrübe ve işleyiş ise fiziksel mağaza ve dağıtım ağı tecrübeninden daha değişik. Arena’nın bu noktadaki çözümü ise e-ticaret alanında tecrübeli yöneticileri bünyesine katmak olacak.

Çok yakında aktif hale gelecek olan Yukko için, e-ticaret sektörünün deneyimli isimlerini bu yapı altında göreceğiz.

E-ticaret ekosisteminin en kritik ayrıntılarından biri ise yukarıda da söz ettiğimiz gibi lojistik mahareti.

Ülkemizde dağıtıcılığını yaptığı çok sayıda marka ve ürün ile beraber ürün satış zenginliğine sahip olması da Yukko isimiyle açılacak olan e-ticaret sitesi avantajlı konumda faaliyetine başlayacak.

Kaynak: techinside

Tedarik Zinciri Yönetimi

Bunlar da ilginizi çekebilir !

2 Yorum

Yorum yaz

*