HABERLER MOBİL TİCARET ÖDEME SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ TÜRKİYE

BDDK lisanslı ilk operatör markası Paycell oldu !

turkcell-mobil-odeme-eticaretgunlugu

Turkcell Ödeme Hizmetleri A.ş bundan böyle BDDK’dan lisans alarak bir ödeme kuruluşu şekilde hizmet veriyor. Turkcell faturası ile ödeme de dâhil olmak üzere oldukça çok seçenek ödeme alternatifleri sunan Turkcell ödeme Hizmetleri A.ş, yeni dönemde Paycell markası altında faaliyetlerini bir yenilik daha ekleyerek alıcı kitlesini daha da genişletmeyi hedefliyor. Gelişmiş teknolojik sistemler ile yeniden tanımlanan ödeme sistemleri sayesinde Paycell artık hem Turkcell abonelerine hem de başka müşterilere hizmet verecek.

Mobil ödemenin yeni adı Paycell Nedir?

Paycell, kredi kartlarınızı güvenli bir biçimde saklayan ve talimatınız üzerine Paycell anlaşmalı meslek yerlerinde kart verilerinizi paylaşmadan tek tıkla alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme platformudur. üstelik Turkcell müşterileri dilerse herhangi bir kart tanımlamadan Turkcell faturalarına yada TL bakiyelerine yansıtarak ödeme yapabilirler.

Paycell’i başka alternatiflerinden ayıran özellikler:

Bütün Müşterilere Açık: Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri herkes kullanabilir.
Tüm Bankalara Uygun: Hangi bankadan kartınız olursa olsun fark etmiyor, istediğiniz kartı ekleyebilirsiniz. Hatta Turkcell müşterileri kart bile eklemeden Turkcell Fatura yada TL bakiyesine yansıtarak Paycell ile ödeme yapabilir.
Bütün Ödeme Markalarını Destekleyen: Amex, Visa yada Mastercard ayrım etmeksizin tüm kartlar eklenebiliyor.
Bütün Telefonlara Uyumlu: Telefon markanıza yada içindeki işletim sistemi ne olursa olsun kullanılabilir.
Mobil Yetenekler ile Akıllı: Paycell, müşterileri Turkcell networkünde iken veya ofis ile yaptığı özel entegrasyon sayesinde daha log-in aşamasında iken tanır. Dolayısıyla öteki bir Paycell işyerinden kartı var ise yeni işyerinde otomatik şekilde önerir.
Çoklu Kanal Entegrasyon İmkânı: Paycell sadece mobil uygulamalarda değil e-ticaret bazlı çalışan işyerleri için web tabanlı, hatta perakendeciler için yazarkasa-pos sistemleri entegrasyonlarına da imkân sağlar. Bu nedenle şirketlerin mağaza, web ve mobil tüm kanallarına entegrasyon imkânı vardır.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*