DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK ETİCARET GİRİSİMCİLİK VİDEOLAR

İş dünyasında başarılı iletişim için yeni kural Video platformlar kurmak

 

video-izlenme-sayisi-eticaretgunlugu

İnternette video içerikler çok ilgi gördüğünden, kurumları kendi online video platformlarını kurmaya yönlendiriyor. Ürün ve hizmetlerin tanıtılması yahut iş ortaklarına ve çalışanlara yönelik eğitim verilmesi gibi değişik amaçlarla kullanılabilen kurumsal video platformları, kurumsal firmaları videolarını yönetebilmelerini de kolaylaştırıyor.

Yalnızca günlük hayatta değil iş hayatında da Video vazgeçilmez oldu

Sosyal medya dünyasında ve internette iletişim kanalları ve metodları farklılık gösterirken, videolar en çok uygulanan içeriklerin başında gelmeye başladı. Araştırmalar da satın alanların sadece günlük yaşamlarında değil, iş hayatlarında da video içeriklerden yararlanmak istediklerini ortaya koyuyor.

Video içeriklerin internetten çok ilgi bulması, ürün ve hizmetlerini talep cazibeli şekilde tanıtmanın birlikte iç iletişim, oryantasyon ve eğitim benzeri kurumsal süreçlerini geleneksel yöntemlerin yanı sıra görüntü ile de desteklemek arzulayan şirketleri kendi online video platformlarını kurmaya yönlendiriyor.

Yenilikçi imaj Videolar sayesinde Güçleniyor

Videolar yardımıyla kurumsal bellek oluşturması sağlandığını söyleyen uzmanlar, tıpkı sürede piyasa ve operasyon maliyetlerini düşürdüğünü belirtiyorlar. Video içerikleri hazırlamanın, hem iç iletişimde hem de müşteri ilişkilerinde şirketin yenilikçi imajını güçlendirdiği konusunda da hemfikirler.

Sunum ve toplantı videolarının demand olarak paylaşıldığı bu zamanlarda, çalışanlar da video içeriklerine web’den, mobilden ve tabletten kesintisiz ulaşılabilirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*