ÖDEME SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ

Link Kısaltma Servislerinden Gelir Elde Etme

Link kısaltma servisleri, genel olarak pek fazla bir ücret kazandırmasa da internet sitesi sahipleri tarafından oldukça tercih ediliyor. Özellikle sosyal medya platformlarında domainlerin ban yememesi için bu tür link kısaltma servislerini kullanan site yöneticileri, bu linklerden gelir elde etmeyi elbette ki istiyor. Günümüzde de bu tür kısaltılmış linklerin tıklanmasına ücret veren bir çok firma mevcut. Siz de şartları size en uygun olan link kısaltma servisi ile, deneme amaçlı çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu tür link kısaltma servisleri, dışarıdan her ne kadar oldukça zor kazandırıyor gibi görünse de, işini bilen ve geniş bir kitleye sahip kişiler için oldukça iyi bir gelir kaynağı olabiliyor. Özellikle büyük sosyal medya hesaplarının sahipleri, paylaştıkları herhangi bir gönderiden gelir elde edebilmek için çeşitli link kısaltma servislerini kullanmaktalardır. Bu kişiler, linklerine tıklayan her kişi için ücret kazanırlar. Tabii ki de bu ücret, linke tıklayan ziyaretçinin giriş yaptığı ülke, giriş yaptığı cihaz ve diğer çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilir ancak genel olarak fiyatlarda yüksek bir sapmaya rastlanmaz. Ayrıca link kısaltma sistemlerinin %99’u güvenilirdir. Bu sayede ödeme alabilmek için gereken şartları yerine getirdiğinizde ödemelerinizi rahat ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Link kısaltma servislerinin verdikleri ücret, ortalama 3 TL ile 15 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar, 1000 tıklama için geçerlidir. Ayrıca her sistemde olduğu gibi bu sistemlerde de çeşitli alt ödeme limitleri var. Bu limitlere ulaşmadan ödemenizi alamazsınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*