ETİCARET HABERLER MOBİL TİCARET TÜRKİYE

n11.con TalentHub projesi ile yetenekli gençleri e-ticaret’te kariyer fırsatı sundu

Bir e-ticaret platformu tarafından öğrenci ve yeni mezunlara yönelik düzenlenen kariyer projesi TalentHub (kariyerini Yazılım alanında ilerletmek isteyen tüm 4. sınıf, yeni mezun, yüksek lisans/doktora öğrencisi ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli adaylara açık bir kariyer projesidir) sonuçlandı. Etkinliğe katılanlar ve derece alanlar iş yaşamını daha yakından tanıma fırsatı buldu.

 

E-ticaret platformu n11.com’un ‘TalentHub’ adıyla düzenlediği, kariyerini yazılım alanında ilerletmek isteyen tüm 4’üncü sınıf, yeni mezun, yüksek lisans/doktora öğrencisi veya iş hayatında en fazla bir yıl deneyimli adaylara açık kariyer projesi sonuçlandı. 1.731 başvuru arasından seçilen 19 adayın 13-14 Mayıs arasında düzenlenen yazılım kampında yazılım fikirlerini kodlayarak rekabet ettikleri projede ‘Noksanlar’ grubu birinci oldu. Firmanın bu alanda gerçekleştirdiği ilk etkinlik olma özelliğini taşımaktadır.

Ödüller sahiplerini buldu

1.731 başvuru arasından başarıyla geçen 19 katılımcı iki gün boyunca düzenlenen kampta n11.com ekibi tarafından verilen projeyi hayallerindeki gibi kodladı. Yazılım ekibinden mentorlarla fikir alışverişi yapan katılımcıların projeleri firmanın insan kaynakları ve bilgi teknolojileri yöneticilerinin bulunduğu jürinin değerlendirmesinden geçti. Kampa katılan öğrencilerin firmada kariyer fırsatı da elde ettiği yarışmanın ilk üç grubu ödüllendirildi. Birinci olan takım ‘Noksanlar’, Güney Kore’nin en büyük e-ticaret şirketi 11st.co.uk’u yerinde görme fırsatı elde ederken, ikinci olan grup ‘The Last Code Bender’ üyeleri ayrı ayrı 1.111 TL, üçüncü olan ‘Snakes’ grubunun üyeleri ayrı ayrı n11.com’dan 555 TL değerinde kupon kazandı.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

1 Yorum

Yorum yaz

*