HABERLER ÖDEME SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ TÜRKİYE

Paynet ödeme hizmetleri tekrardan yetkiyi aldı

paypal-alternatifleri_eticaretgunlugu

Paynet ödeme Hizmetleri A.ş. 2010 yılından bu yana sürdürdüğü, kullanıcısına tahsilat kolaylığı sağlayan hizmetlerini, bugün Resmi Gazete’de yayınlanan ödeme kuruluşu lisansı ile sunmaya devam ediyor.

Temelleri 2000’li yılların başlarında bilgisayar ürünleri dağıtıcısı Arena Bilgisayar’ın kendi bayilerinden kredi kartı ile tahsilat yapması fikri ile atılan ve yıllar arasında gerek Arena Bilgisayar ve bayileri gerekse başka müşterilere verilen hizmetlerle geliştirilen Paynet sistemi, 2010 yılından itibaren başka sektörlerde bayi ağı ile çalışan firmalara hizmet verici bir yapıya büründü.

Yıllık 1 Milyar TL’yi Aşan işlem Hacmi

Paynet, 2015 yılı arasında 6493 Sayılı kanun kapsamında faaliyet göstermek üzere lisans başvurusu yaptı. BDDK vasıtası ile verilen lisansın 17 Ağustos 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanması ile kapsamlı faaliyetlerini genişleterek sektöründe önder olmayı hedefleyen Paynet, yıllık 1 milyar TL’yi aşan işlem hacmiyle Türkiye’nin bankacılık endüstrisi dışı en büyük yerli ödeme kuruluşu olma özelliği taşıyor.

Paynet, bayi ağına sahip kurumlar ve bayileri için tahsilat kolaylığı sağlayan ve/ya tekil kullanıcılar için çoklu ödeme alma seçenekleri ile rekabet avantajı yaratan ödeme hizmetleri sunuyor. Paynet ödeme sistemleri ile satıcıdan üreticiye herkes kendi payını hızlı, güvenli ve en ucuz şekilde tahsil edebiliyor. Paynet, güçlü teknoloji altyapısı yardımıyla, Sanal ve Fiziksel POS’lar, Mobil Uygulama olanakları, Paynet APı ile Muhasebe Entegrasyonu ve Anlık Raporlama imkanı bu gibi geniş kapsamlı ihtiyaçlara hususi çözümler üretebiliyor.

İlginizi çekebilecek yazılar!

BTCTurk, TL para yatırma işlemini sonlandırdı !

Bitcoin Nedir?

Paypal Benzeri Siteler

Paypal’a Alternatif Payoneer Nedir, Nasıl Temin Edilir ?

Paypal’ın Yerini Bitcoin Alıyor

PayPal’n Türkiye’deki Faaliyetleri Son Buluyor!

Neden PayPal Kullanıyoruz ?

Paypal Kapanıyor Mu ?

Paypal Nakit Kart Ülkemizdeki Hizmetlerini Sonlandırdı !

Paypal Kart Limitleri Değişti

Paypal Nedir? Paypal Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Türk ve Yabancı Webmaster Forumları Karşılaştırması

Alternatif Ödeme Sistemi Paykasa Kart Nedir?

Payza Nedir? Nasıl Kullanılır?

İninal Kart Nedir? Para Aktarımı Nasıl Gerçekleşir?

Yeni Yerli Ödeme Sistemi : HepsiPay

Bunlar da ilginizi çekebilir !

1 Yorum

Yorum yaz

*