HABERLER REHBER SÖZLÜK

Türkiye’nin ‘Sadece E-ticaret Şirketlerine Özel’ İlk Platformu

Eticaretgunlugu.com olarak e-ticaret şirketlere katkı sağlamak amacıyla yakın gelecekte marka sitemizi faaliyete geçirdik. Burada sunulacak avantajlar sayesinde e-ticaret şirketinizi tanıtma fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bu yazımızda marka sayfamızın daha yakından tanınması amacıyla alt yapı özellikleri ile e-ticaret şirketlerine sağladığı/sağlayacağı faydaları ele alacağız.

Eticaretgunlugu Marka nedir?

Eticaretgunlugu Marka, e-ticaret şirketlerine yönelik olarak kurulmuş özel bir platformdur. Bu yönüyle benzer platformlardan ayrılan Eticaretgunlugu Marka’da hedefimiz Türkiye e-ticaret sektöründe yer alan her şirketin bir profil sahibi olmasıdır.

Platform E-ticaret Şirketlerine Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?
  • E-ticaret şirketleri sisteme üye olarak detaylı bir profil sayfasına sahip olurlar.
  • Ana sayfa üzerinde sınırsız listelenme ve görüntülenme fırsatı elde ederler.
  • com ana sayfası üzerinde görünürlük elde ederler. Bu sayede yeni ziyaretçiler ve potansiyel müşteriler kazanırlar.
  • Şirketleri ile ilgili ihtiyaç duydukları ortaklık, e-ticaret tedarik, alım-satım, bayilik vs gibi alanlarda ilan verebilirler.
  • Kariyer ilanı verme özelliği ile başka sitelere ücret ödemek zorunda kalmadan eleman ilanı verirler. Eleman ilanları eticaretgunlugu.com üzerinde çeşitli noktalarda duyurulur. Bu sayede kısa süre içinde aradıkları elemanı rahatlıkla bulabilirler.

eticaret-kariyer

 

Elbette üyelikle birlikte elde edilecek avantajlar yukarıda belirtilenlerle sınırlı değil, sistemin sağladığı başka avantajlar da mevcut. Örneğin üyelikle birlikte sitenize kaliteli backlink alırsınız. Sosyal medya hesaplarınıza bağlantı, video ekleme, sosyal medya paylaşımı vs gibi özelliklerden de faydalanırsınız.

marka-profil-sayfası

Nasıl Üye Olunur?

Birkaç dakikanızı ayırarak EticaretGunlugu Marka sayfasına şirketinizi ekleyebilirsiniz.

 • Öncelikle buradan avantajlar sayfasına ulaşırsınız. Bu alanda yer alan Premium ve Platinium üyelik tipleri arasından ihtiyacınıza uygun olan üyelik tipini belirledikten sonra alt tarafta yer alan Marka Ekle butonuna tıklayınız.
 • Açılan üyelik formunda yer alan bilgileri doldurduktan sonra en altta yer alan Marka Ekle butonu ile formu gönderiniz.
 • Karşınıza banka hesap numaralarımız gelecek, herhangi birine ilgili üyelik tutarını yatırınız.
 • Ödemenizi ödeme bildirim formu veya eticaret@eticaretgunlugu.com mail adresi aracılığı ile bildiriniz.
 • Gerekli incelemeler yapıldıktan kısa süre sonra hesabınız onaylanacaktır.
 • Size gönderilen onay maili aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak profil düzenleyebilir, paylaşımlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.
FIRSAT!!

EticaretGunlugu Marka kullanımını e-ticaret şirketlerine ücretsiz olarak sunuyoruz.

Fırsattan faydalanmak için üyelik formu aracılığı ile platforma üye olabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*