OYUN TEKNOLOJİ Twitch VİDEOLAR

Twitch Popüler Oyun Topluluğu Curse’u Satın Alıyor !

curse_voice_3_androidliyiz.net

Video oyunu yayıncılığının önde gelen adı Twitch, uzun yıllardır oyun dünyasında adından söz ettiren oyun topluluğu ve yazılım üreticisi Curse’u satın alacağını açıkladı. Milyonlarca kullanıcısı bulunan oyunlara ek yazılımlar üreten Curse, özellikle World of Warcraft oyuncuları sebebi ile da sıklıkla takip edilen isimlerden bir tanesi.

Önce WoW Sonra Bütün Oyun Dünyası!

2006 yılında genç bir girişimci yönünden kurulan Curse, en ünlü MMORPG oyunlarından birisi şekilde gösterilen World of Warcraft’a add-on adı verilen yardımcı yazılım üretmesi ve paylaşması ile adını duyurmuştu. Kısa sürede çok yüksek ziyaretçi rakamlarına ulaşan Curse web sitesi önce oyuncu topluluğuna, daha sonra ise add-10 yazılımcılarıyla oyuncuları buluşturan bir portal haline dönüşmüştür.

Yakalanan başarının ardından World of Warcraft’la sınırlı kalmayan Curse, başta League of Legends olmak üzere Minecraft, Pokémon, Diablo ııı ve Hearthstone benzeri milyonlarca oyuncusu bulunan yapımlar için de paylaşımlar yapmaya başlandı. Ayda 30 milyondan çok oyunucunun ziyaret ettiği Curse platformu, oyun içi sohbet altyapısı da kurarak popülerliğini artırdı.

Yayıncılar ve İzleyenler Daha İçten Olacak

Dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuların odalarını yayın stüdyosuna çeviren Twitch, dikkat çekici bir yükseliş yakalayan Curse platformunu satın alarak oyun dünyası adına ciddi bir hamle yapmış oldu. bünyesinde üçüncü parti yazılım geliştirilmesini ve milyonlarca oyuncunun bir araya geldiği topluluklar oluşturulmasını hedeflemiş Twitch, yayıncılar ve izleyenler arasındaki köprünün daha üretken çalışması için de yenilikler sunmak istiyor.

İlginizi çekebilecek yazılar!

Türk Oyun Sektörü Yazılım İhracatında 400 Milyon Dolar Seviyesine Ulaştı

Goldenmines Oyunu İle Para Kazanma

Pokemon GO Oyunu Nasıl indirilir?

Pokémon GO Oyununu Oynarken Faydalı Bilgiler

Bilgisayar Oyunları Nedir? Etkileri Nelerdir?

Kırılmaz Oyuncak Silah : Nerf

Sanal Ortamın Online Oyunu : Sanalika

Oyunlara Ne Kadar Para Harcıyoruz ?

Oyuncak Satan Siteler

Pokemon Go Android ve iOS Uygulamaları Güncellendi

Pokemon Go Ücretli mi? Virus Var mı? Batarya Tasarrufu Çözümleri Nelerdir?

Pokémon GO Yakala Onu! Hakkında...

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*