ETİCARET ALTYAPI GİRİSİMCİLİK HABERLER TÜRKİYE

Yeni Yerli Ödeme Sistemi : HepsiPay

Paypal nakit kartın kapatılması ile birlikte gözler yeni alternatiflere yönlenmiş durumda. Bu alternatifler arasında da yerli ürünler tabi ki de her zaman öncelikli sırada. Belki de bu olayda bir parmağı olan Hepsi Burada, 1-2 ay önce şirketin ismini “D- Ödeme” olarak güncellemişti. Buradan da tahmin edileceği üzere Hepsi Burada da ödeme sistemleri üzerinde çalışmalar yapmaya başlıyor. Tamamıyla yerli üretim olacak HepsiPay henüz hizmet vermeye başlamadı.

hepsipay-hepsiburada

Hepsi Burada’nın bu yeni sisteminin adı HepsiPay. Birçok farklı ödeme methodunu içerisinde barındıran HepsiPay, kolay ödeme sistemleri sayesinde de epey tercih edilecek gibi görünüyor. Site geliştiricileri veya bu şekilde ödeme sistemine ihtiyaç duyan kişiler, sistemleri sitelerine yerleştirerek ödeme almaya başlayacak. Ödemelerini seri bir şekilde alan kişiler, anlık olarak bu ücretleri HepsiPay hesaplarında görebilecek. Daha sonra da HepsiPay hesabınızdaki ücretleri banka hesabınıza çekebilirsiniz.

hepsipay-odeme

Gerçekten Hepsi Burada, bu şekildeki cesur girişimciliği ile girişimcilere de oldukça büyük örnek olmuş. Öyle ki her şeyi oturan bir E-Ticaret sisteminden ödeme sistemlerine geçiş yapmak oldukça zor. Bu kadar büyük bir riski alan Hepsi Burada’ya hem yerli hem de yabancı üreticiler ve satıcılar tarafından büyük bir destek geleceğini umuyoruz. İnternet sitesi tamamıyla aktif olan HepsiPay sistemine internet siteniz, adınız ve soyadınız, telefon numaranız gibi bilgiler ile hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirilme süresi bittikten sonra yetkililer tarafından aranıp bilgilendirileceksiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*