Detaymaxinet detaytelekom DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK Genel İNTERNETTEN PARA KAZANMA Kemal ÖZGÜR MOBİLDEN PARA KAZANCI

Bugün Ne Kadar Kaybettiniz ?

günlük-5$-14$-kazanabilirsiniz

Sizde kendinize en uygun evde, ofiste, tatilde, seyahat ortamın nerede olursam olayım para kazanmak istiyorum diyorsanız doğru makaleyi okuyorsunuz. Şimdi size giderek büyüyen ve yasallığını kanıtlayan Türk girişimcilerin geliştirmiş olduğu Detaymaxinet hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Bugün ne kadar kaybettiğinizi hesaplayalım

Bu sisteme girebilmek için düşündüğünüz her gün için 5 $ veya 14$ kaybınız oluyor. Neden mi? Ben Kemal ÖZGÜR olarak yaklaşık 13 aydır Detaymaxinet’e üyeyim. İlk önce Gümüş Paket ile üye oldum. (Şuanda da üye olmak isteyen herkes önce Gümüş Paket almak için şirkete ödemede bulunmak zorundadır. Daha sonra de hesabını Altın Pakete yükseltmek isterse farkı olan 944$’ı ödeyip anında paketini yükseltebilir.) Daha sonra Detay maxi net tarafından açıldığında Altın Paket’e yükselttim. 3. paket Platin Paket şu anda aktif olmadığı için alma imkanımız yok. Firma Paketleri müşterilerine sunmak için hiç acele etmemektedir. SEO hizmeti için çalışmış olduğu firma sayısı arttıkça diğer paketleri aktif etmektedirler.

Peki Detaymaxinet’e para yatırıyoruz şirket ne iş yapıyor?

Pek çoğumuzun ilk kez duyduğu SEO hizmeti sunmaktadır. Seo, İngilizce bir kavram olan Search Engin Optimization yani Türkçe Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin kısaltılmış halidir. Seo; Bir sitenin Google gibi arama motorlarında ilk sayfa ve üst sıralara yükselmesi için yapılan bütün çalışmaları kapsar. Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.
İşte Google arama motorunda üst sıralarda yer almak isteyen firmalar; ürünlerini daha fazla satmak, firmalarını diğer tanıtma, yeni girişimlerini müşterilerine anlatmak veya yeni müşteriler edinmek için SEO hizmeti yaptırmak zorundadırlar.

 Ya Riski?

 Detay maxinet sisteminde maximum 3,5 ayda yatırdığınız parayı çıkarıp kazanç elde etmeye başlarsınız. Bu riski alanlar şuan iyi ki sisteme girmişim diyor.
Ticarette kâr veya zarar kardeştir. Şirketlerin insanlar gibi yaşam süreleri vardır. Doğar, büyür ve ölür. Bu yaşam sürecini firmaların her türlü çevresi etkileyebilir. Detaymaxinet’in riskleri;  Rakipleri ortaya çıkabilir, Google algoritmalarını değiştirebilir, şirkette görev yapan yazılımcıların işlerini tam yapmaması ya da görevlerinden ayrılması gibi…

Kolay Para Mı?

Bilgisayar çalışıyor para kazanıyoruz böyle iş olur mu?

Tabiki olur! Günümüzde para kazanmak için sadece fiziki ürün satmak olarak ya da beden gücü ile çalışarak para kazanmak olarak yorumlamamak gerekir. İnternetten para kazanmanın da birçok yöntemi vardır. Bunlardan bir tanesi de Detay maxi net’e yatırım yaparak para kazanabilirsiniz.

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

Detay Maxinet ile ilgili herşey !

Bugün Ne Kadar Kaybettiniz ?

Detay Maxinet Güvenli Midir?

Detaymaxinet ile ilgili forumlarda yer alan yorumlara yanıt

Detaymaxinet’te Günlük Sabit Kazanç, Prim ve Kariyer Primlerinin Hesaplanması Nasıl Yapılır ?

Detaymaxinet’n gönderdiği Bilgisayarın Marka, Özellikleri ve Teknik Servis İleşitim Bilgileri

Detay Maxinet’e neden yatırım yapmalı? (Kısaca SEO)

Detaymaxinet hem internet sitenize SEO yaptırın hemde para kazanın !

Detay Maxi Net Seo Hizmeti Paketleri Açılmıştır.

Detay Maxinet Gümüş Paket’ten Altın Paket’e Geçiş İşlemi Nasıl Yapılır ?

Detaymaxinet Son Gelişmeler ve Bilgilendirme (27/11/2017)

Detay Maxi Net Kazanç Sistemi Hakkında Genel Bilgiler

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Nasıl Yapılır?

Güncel Seo teknikleri nasıldır?

E-Ticaret Firmalarında SEO’nun Önemi

Başarılı SEO Uzmanını Anlayabilmek İçin Sorulması Gereken Sorular?

Google Plus (+)’un Sosyal Seo’ya Etkileri

YouTube SEO Nedir?

Başlıkların SEO’ya Etkisi Nedir ?

SEO İle ilgili diğer makaleleriniz

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

kemalozgur

Ben yılların verdiği ticari geçmişini 3 yıldır e-ticarete taşıyan bir girişimciyim. Bundan böyle tecrübelerimi siz değerli okurlarımla paylaşacağım. E-Ticaret ile kalın...

1 Yorum

  • Aceba bu tür teknoloji kullanmamız ve ülkeye hem maddi hemde bir değer katmamız kimleri neden ve niçin rahatsız etti.Her kuruşun vergisini ödeyen yerli bir şirket Network marketin mantığını kullanarak büyüyen ve güç lenen Detaymaxnet bu ülkede bir çağ açmıştır gerek yazılımıyla gerek reklam sektöründe dijitalleşmede bir çağ atlattı bu başarı bu ülkenin vatandaşları yaptı elin gavuru değil hep testek tam destek Yolun açık olsun Detaymaxnet her dayim yanınızdayım

Yorum yaz

*