Detaymaxinet detaytelekom DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK HABERLER İNTERNETTEN PARA KAZANMA SEO

Detay Maxi Net Kazanç Sistemi Hakkında Genel Bilgiler

detaymaxi

Detay Maxi Net ülkemiz ticaret yasalarına % 100 uyumlu olarak inşa edilmiş bir sistemdir. Firma Detay Telekom Ltd. Şti olarak Ağustos 2002’de 550.000 TL sermaye ile Mobil bilişim teknolojileri dalında hizmet vermek üzere kurulmuştur. 2008 yılından itibaren Mobil ödeme alanına da odaklanarak 2009 yılında Türkiye’nin güzide mobil iletişim firmalarından birinin Mobil ödeme iş ortağı olmuştur.
Detay Telekom Ltd. Şti’nin kendi bünyesinde bulunan Ar-Ge ve Yazılım ekipleriyle, ürün geliştirmede daima son teknolojiye yakın durarak, kanal yapısını ve 12.000’den çok kurumsal müşterisini destekleyerek, sektöre düşük maliyetli ve kullanılması kolay, uygun çözümler sunmaktadır.
Kuruluş, çalışma alanındaki faaliyetler açısından sahip olduğu yenilikçi ve güvenli çözümlerle, müşterilerine devamlı kazandıran bir ortam yaratabilmektedir. Bu kapsamda, yatırım ortaklarına cazip imkanlar sunabilmektedir.
Vizyoner bakış açısı yardımıyla şirket, Türkiye’de yeni digital iletişim alt yapı tesislerini kurmayı değerlendirmektedir, bununla beraber İstanbul Anadolu Yakası Merkez Ofisi dışında değişik vilayetler de uygulama ve eğitim ofisi açma girişimleri devam etmektedir.

Sistemin İşleyici ve Para Kazanma Süreci

Türkiye genelindeki farklı IP ve lokasyonlardaki üyelerimizin bilgisayarlarındaki yazılımımız sayesinde, firmamızın kurumsal müşterilerine, ‘Sosyal Medya’, ‘Google SEO’, ‘Digital Reklam’ gibi ürünlerin pazarlanmasını sağlamak ve bu gelirin büyük bir kısmını üyelerimizle paylaşmaktır.
*Her zaman müşterilerin ihtiyaçlarına tam destek
*Sadece biz değil herkesin kazanmasını sağlamak
*Hedeflenen günlük 1000+ müşteriye hizmet vermek
‘*Birlikten güç doğar’ diyerek en iyisini başarmak için çalışmak
Her Üyeye Özel Notebook
MAXİNET’e üye olan her kullanıcımıza yeni notebook ve özel yazılım verilir. Bu sayede evinde bilgisayar olmasına ihtiyaç yoktur.
Maximum Güvenlik Desteği
Sisteme sadece referans olan kullanıcının onayı alınarak yeni kayıt yapılmaktadır. Panele her giriş yapıldığında SMS ile onay alınır.
Maximum Günlük ve Referans Geliri
Satın aldığınız paketlerden günde 4$’dan 15$’a kadar gelir elde edebilir ve MAXİNET’e yaptığınız referanslardan yüksek gelirler kazanabilirsiniz.
Maximum Alt Ekip Kurma İmkanı
Herkes sisteme üye olarak kendine sınırsız ekip kurabilir. Bu sayede bu üyelerin 7 alt basamağına kadar referans geliri elde eder.

MaxiNet Ne Kadar Kazandırır ?

MaxiNet Başlangıç Paketi olan Gümüş Paket ile başladığınızda Sisteme Giriş için 590$ Ödersiniz. Karşılığında 850-900 TL değerinde bir bilgisayara sahip olmuş oluruz.

Gümüş Paket Günlük Getirisi = 5$
Aylık Getirisi = 150$
Detay Maxinet Resmi Bir Firma olduğu için %20 Vergi Kesintisi olur kesintilerle birlikte Aylık 120$ net olarak hesabınıza geçer.

Altın Paket Günlük Getirisi = 14$
Aylık Getirisi = 420$
Kesintilerle birlikte Aylık 336$ net olarak hesabımıza geçer.

onemli-eticaretgunlugu

Tek Bir Modem Üzerinden Aynı Evde Maksimum 6 Adet Sistem Kurabilirsiniz. Yani Bir Altın Paket 5 Gümüş Paket, Yada 6 Adet Altın Paket Gibi, İstediğiniz şekilde sistem kurup kazancınızı arttırabilirsiniz.

Sıfır Notebook (Hometech Wi 10 3 G) Ve Yazılım

Wi 10 3G

Ortaklık Programı ile Alttaki Üyelerden Elde Edilen Gelir

7 derinlik kazanç elde edebilirsiniz.
1. Derinlik yüzde 12
2. Derinlik yüzde 8
3. Derinlik yüzde 5
4. Derinlik yüzde 3
5. Derinlik yüzde 2
6. Ve 7. Derinlik yüzde 1 kazanç

KAYIT İÇİN:üye

Aşağıdaki kayıt formundan kayıt işlemininizi yapabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra da iletişim bilgilerinden ulaşıp teknik destek alabilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar.

 

İLETİŞİM İÇİN:

WhatsApp İletişim: +90 546 682 1097

Facebook Profil: https://www.facebook.com/kemalozgurr

Lütfen Dikkat :  Üye olurken sponsorunuzun telefon numarasına onay kodu gitmektedir. Üye olmadan önce benimle iletişime geçiniz.

 UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

Detay Maxinet ile ilgili herşey !

Detay Maxinet’e neden yatırım yapmalı? (Kısaca SEO)

Detaymaxinet hem internet sitenize SEO yaptırın hemde para kazanın !

Detay Maxi Net Seo Hizmeti Paketleri Açılmıştır.

Detay Maxinet Gümüş Paket’ten Altın Paket’e Geçiş İşlemi Nasıl Yapılır ?

Detaymaxinet Son Gelişmeler ve Bilgilendirme (27/11/2017)

Detay Maxi Net Kazanç Sistemi Hakkında Genel Bilgiler

Detay Maxi Net bilgilendirme seminerleri vermeye devam ediyor

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Nasıl Yapılır?

Güncel Seo teknikleri nasıldır?

E-Ticaret Firmalarında SEO’nun Önemi

Başarılı SEO Uzmanını Anlayabilmek İçin Sorulması Gereken Sorular?

Google Plus (+)’un Sosyal Seo’ya Etkileri

YouTube SEO Nedir?

Başlıkların SEO’ya Etkisi Nedir ?

SEO İle ilgili diğer makaleleriniz

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

kemalozgur

Ben yılların verdiği ticari geçmişini 3 yıldır e-ticarete taşıyan bir girişimciyim. Bundan böyle tecrübelerimi siz değerli okurlarımla paylaşacağım. E-Ticaret ile kalın...

96 Yorum

 • Yardımcı oluruz. İletişim bilgileri mevcut yazıda arayın görüşelim.

 • Evet gelir vergisi kesiliyor. Zaten günlük kazancınızı 5 dolar olarak tahakkuk ettiriyorlar. % 20 stopaj kesintisi düştükten sonra 4 dolar olarak alıyorsunuz. Yani 590 dolarlık paket alırsanız Günlük Net 4 dolar kazancınız olur.

 • Ben sisteme gireli 3 ay oldu gayet sıkıntısız şekilde çalışıyor , bence düşünmeyin girin kazançlı çıkın

 • Ben sisteme katilsam 12 ay vazgecemiyormuyum yada istediğimde hemen ayrılabiliyormuyum

 • Merhaba, sisteme girdiğinizde 14 günlük cayma hakkınız vardır. Bu hakkı kullanmazsanız ürünü almış oluyorsunuz. O nedenle paket süresi bitene kadar iade söz konusu değildir.

 • Merhaba, her alt üye seviyesinde kazanç değişiyor mu? Yani alt üyelerden bir kazancimiz oluyormu ve bu 4$ alt uye sayisina göre artış sağlıyor mu?

 • Merhaba, ekip sayısı ile doğru orantılı olarak oluşan kariyer puanları ve prim tablosu aşağıdaki gibidir.
  Ekip Sayısı Oranları Maxi Kariyer MaxiNet Kariyer Hedef Tablosu
  %50 (Min. 10 Kişi) 3.5 Puan Standart Kariyer 0-24 Puan (%0 Prim)
  %25 (Min. 50 Kişi) 1.25 Puan Expert Kariyer 25-49 Puan (%1 Prim
  %15 0.3 Puan Professional Kariyer 50-99 Puan (%2 Prim)
  %6 0.18 Puan Diamond Kariyer 100-249 Puan (%3 Prim)
  %3 0.03 Puan Black Diamond Kariyer 250 Puan (%5 Prim)
  %0.5 0 Puan
  %0.5 0 Puan
  %100 5.26 Puan

 • Bence Olay Şahibeli Madem Bize verdiğiniz bilgisayarın seo sistemi ve reklam vs yerler sayesinde
  para kazanıyoruz programı gönderin kendi bilgisayarlarımıza kuralm çalışsın gönderdiğiniz bilgisayarlar zaten 650 TL kalan 1350 TL en az 3 ay benim size peşin ödediğim parayı ödersiniz ne olacak! sonrası için garanti yok. Program bizim bilgisayarımızda çalışsın 120 dolar yerine 60 dolar verin sorun yok . ha gözünüz bizim size verdiğimiz parada ise bu iş çok zor seo me hikaye

 • Yılmaz bey,
  Mail adresinize bakınca reklamcı olduğunuz anlaşılabiliyor. Detay maxi net 2017 yılının başından beri faaliyette olan bir projedir. Detay Telekom’un da ticari geçmişini makalemizde okumuşsunuzdur. Takdir sizin firma Türk firması, yeri yurdu belirli, telefon açıp sorabilirsiniz….

 • eski bir mail adresim daha önce kullanmakta olduğumuz iş yeri maili
  olay sizi karalamak değil adresinizin bugün kartalda olması 1 ay sonra tekrar orada olacağı anlamına gelmez biliyorsunuz çok firma patladı bu işte güven istiyorsanız benim fikrim kişilerin size ödeme yapmadan kullanabileceği bir sistemin olması. çalıştığınız seo sistemi ve reklam ağları konusuda bilgi sahibiyim fikir ve prensip müthiş ama başta para alması diğer networkmarketing sistemlerinden bir farkı kalmıyor.

 • O parayı almasındaki temel neden kişilere bilgisayar gönderiyor. Diğer bir husus, bu işte başarıyı yakalamak istiyorlarsa network marketing’i kullanmak zorundalar.

 • madem çok köklü ve güçlü bir firma başka birinin parasına ihtiyaç duyuyor bu iş diğerleri gibi patlar. Ve verdikleri bilgisayar 650TL marketlerde. buradan anlaşılıyor ki sizde bu işin içindesiniz. Her ne şekilde olursa olsun hak yemek allah katında hiç bir şekilde telafisi yoktur. Nede insan ahlakında bugün başkasın dolandıran sanmasınki bozduğu bu toplum onu kandırmayacak

 • Merhaba, hem proje çok iyi diyorsunuz hem de alınan ücrete karşı çıkıyorsunuz. Ne yani network’un ücretini de mi bu firma cebinden karşılasın. Önceki yorumda bahsettiğim gibi network olmazsa olmazı bu işin şuanda 8767 aktif bilgisayara ulaştılarsa bunun nedeni network’tür. Yatırım yapıp yapmamak sizin elinizde. Ben bu işte üye olarak yer almaktayım projeye inandığım için. Siz inanmadıysanız takdir sizin.

 • Neden bir senelik bir sözleşme var ve bir sene sonunda ne oluyor?

 • Merhaba, paketin süresi o kadar. Bir senenin sonunda sözleşmeyi tekrar yenilemeniz gerekiyor. Yenilemezseniz tarafınıza gönderilen bilgisayar sizin oluyor.

 • Artık tek bilgisayardan birden fazla üyeliği çalıştırabiliyormuşuz..

 • Merhaba,
  Bu tür kullanımların Firma tarafından cezalandırıldığını biliyormusunuz? İlk tesbitte 15 gün hak mahrumiyeti söz konusu…

 • Merhaba bu sisteme girdim ve hiçbir sıkıntı yaşamıyorum kayıt olmak isteyen kişilere yardımcı olabilirim

 • Bir kişi adına en fazla kaç paket alınabiliyor ve ilk etapta altın yada platin paket alınabiliyor mu

 • Evet devlet elde etmiş olduğumuz kazançlardan dolayı % 20 stopaj kesintisi yapılmasını istiyor. Bizim adımıza devlete ödeme yapıldığı için elde etmiş olduğumuz kazancın % 20 devlete gidiyor.

 • Merhaba,
  Bir kişinin adına en fazla 6 paket alınabiliyor. İlk paket alımında Gümüş paket ile başlanıyor, sonrasında Altın Pakete geçiş yapılabiliyor. Platin Paket şuanda aktif değildir. Firma prensipleri gereği kurumsal müşteri sayısı arttıkça yani SEO kazançları arttıkça paketler açılıyor. Kişi sadece ana paketini Altın ya da Platin seviyesine yükseltebiliyor. Diğer hesaplar Gümüş Paket olabiliyor.

 • ben bırsey sormak ıstıyorum. hanı yukarda demıssınızya sıstemdeacık 8767 tane bılgısayar varmıs, bu bılgısayarların herbırıne fırma gunluk 4 dolarmı verılıyor.

 • Merhaba,
  Hayat risklerle doludur. Hiç bir şekilde risk yoktur denemez….

 • Merhaba, Ocak ayında başladı bu proje paket almış olan üyelerin hepsine günlük kazançları ödenmiştir. En azından paket alan arkadaşlarımızdan biliyorum. Zaten günlük kazançlar ödenmese şimdiye kadar birçok şikayet sitesinde bununla ilgili yazılar okumuş olurduk.

 • sıkayet yoksa demekkı hergun 4 dolardan 8767 bılgısayara gunluk bu fırma 131 bın 505 lıra para dagıtıyor. acaba seodan bu kadar parayı nasıl kazanıyor. demekkı cok seo yaptıran var.

 • merhaba sadece gümüş paketmi alabiliyoruz?altın paket alabiliyormuyuz ılk etapta fiyatı nedir?

 • Merhaba.İlk yıl sonunda yenileme ücreti olarak tekrar 590 dolar mı veriyoruz?

 • Merhaba Ömer bey,
  Evet paketin bitiş süresinde tekrardan 590 $ verip paketi yenilemeniz gerekiyor.

 • Merhaba Ümit bey,
  Üyeliği aktif ettikten sonra, öncelikle Gümüş Paketinizin aktif olması gerekiyor. Aktif olur olmaz paketinizi yükseltebilirsiniz. Yani önce 590 $ karşılığı Türk Lirasını havale ediyorsunuz. Para hesabınızda aktif olduktan sonra Gümüş Paketi alıyorsunuz. Paketiniz aktif olduktan sonra Altın Pakete hemen geçiş yapabilirsiniz. Bu konuda yardımcı oluruz. İletişim bilgilerimizden ulaşabilirseniz…

 • Günlük üyelere 131 milyar dağıtan bir firma bence bu parayı seodan kazanamaz.

 • detaymaxinet hakkında sorularınıza detaylı bir şekilde cevap almak istiyorsanız
  +90 546 276 3204 numaralı telefondan Kemal ÖZGÜR’e ulaşabilirsiniz

 • kazanılan para hesaba dolar olarak mı geçiyor yoksa türk lirası olarak mı.
  sonucta doların o günki kurundan bozdurmak zorunda değilim.

 • Merhaba, Kazanmış olduğunuz doları ister firmadan TL olarak talep edebilirsiniz. İsterseniz de başka üyelere dolar olarak satabilirsiniz. Karar sizin

 • Peki gümüş paketten altın pakete geçildiğinde ödeme şekli nasıl değişiyor bilgi verirmisiniz ben iki altın paket almak istiyorum ödeme tutarı ne kadar olcak?

 • Mrb,Aynı internet üzerinden iki paket alınabiliyormu..Örneğin ben iki paket almak istiyorum tek bir modem yeterli olabiliyor mu?

 • Altın paket alımında günlük 14 dolar mı 11 dolar mi kazanıyoruz

 • Riskleri nedir bilgilendirebilirmisiniz.. tamamen yasalmı. yani bir memur bu işe girdiğinde sıkıntı olabilirmi. Herşeyın bir riski vardır demişsiniz yorumlarda ne gibi riskler ? Şimdiden Tşkler.

 • Merhaba,
  Öncelikle memur sorunuza yanıt vermeye çalışalım; Memur olmanız bu işi yapmanıza mani değildir. Çünkü; Kişi elde ettiği gelirden dolayı devlete vergi vermek zorundadır. Firma elde etmiş olduğunuz hakedişin % 20’sini stopaj olarak kesip devlete vergi olarak ödemektedir.
  Risk konusuna gelince; her işin belirli riskleri vardır. Firma 2002’den beri faaliyetini sürdüren bir firmadır. Belirli doğruları yaptığı için bu kadar uzun süre ticari faaliyetini devam ettirebilmiştir. Takdir sizin…

 • Arkadaşlar 3 ay araştırdım düşündüm kullananlarla yüz yüze konuştum gayet başarılı güvenli bi sistem.Korkmayın 2 bin küsür lira çok bi para diil aylık 450 tl civarı getirisi var hiç düşünmeyin şuan kayıt olun derim

 • Şimdi arkadaşlar bu sistemi biraz araştırdım 590$ tl bazında bu günkü kurdan 2270₺ yapıyor ayda 450 tl kazandırıyor oda yılda ortalama 5400₺ yapıyor her yıl paket yenilecek yıl sonunda kalacak para 3130₺ bölersek 12 aya 260 tl kalır oda gönlük 8.66₺ denk gelir riske gerek yok

 • Beytullah bey,
  Tarafınıza gönderilen bilgisayar sizin oluyor. Ayrıca 5 ayda paranızı çıkarıyorsunuz. Değer bir husus 2 bin TL’nizden 3 bin TL kazanıyorsunuz. 30 bin TL kazanacağınız mı düşünüyorsunuz. O tarz firmalara yatırım yapınız, sizi dolandırıp kaçsınlar.
  Detay maxinet yaklaşık 10 aydır faaliyetini sürdürüyor. Detay Telekom ise, 2002 yılından beri ticari faaliyeti var. Güzel bir proje önümüze sunmuşlardır.

 • 3000 tl kazanmıyorum çünkü yıl bitmiş oluyor tekrar 2270₺ yatırmam gerekiyor kazandım dediğim para tekrar size gidiyor gelen elektirik net parası cabası

 • Şuan için sorunsuz gidiyor bu tarz işlerin ömrü uzun olmuyor.
  Devamliligi nekadardir?
  Arama motorunda üst sıraya çıkmasını sağlayan sitelere hiç girmiyor sürekli bloglarda takılıyor bunun sebebi ne?
  Daha şeffaf olmalı verdiği kazanç güzel evet , ama bu şirket ne kazanıyor. Suanlik 3 tane aldım ama güven verse 10 tane alayim

 • Merhaba Yasin bey,
  Kazanç derinliği aşağıdaki gibidir;

  1. Derinlikte %12 (70,80 dolar) Sizin Üye Yaptıklarınızdan Gelen
  2. Derinlikten %8 (47,20 dolar) Üyelerinizin Üye Yaptıklarından gelen
  3. Derinlikten %5 (29,50 dolar) 2. Derinliktekilerin Üye Yaptıklarından
  4. Derinlikten %3 (17,70 dolar) 3. Derinlikten Gelen Üyeler
  5. Derinlikten %2 (11,80 dolar) … bu liste aşağı doğru devam eder.
  6. Derinlikten %1 (5,90 dolar)
  7. Derinlikten %1 (5,90 dolar )

 • Beytullah bey, 5 Ayda Amorti ediyorsunuz.

  Hangi paketi alırsanız alın, aldığınız paketlerin amorti süresi 5 aydır. Üstelik aldığınız bilgisayar sizin oluyor.

 • Cem bey merhabalar,
  Firmanın prosedürü bu şekildedir. Önce Gümüş Paketi aktif edip, anında Altın Pakete yükseltebilirsiniz. Bu konuda sınırlama yoktur.

 • Merhaba kazandığımız para helal midir bu konu hakkında bilgi verirmsiniz

 • Şerafettin bey merhaba,
  Detay maxi’ye yatırım yaptığınızda evinize bilgisayar geliyor ve bu bilgisayarı minimum 8 saat açık tutmanız gerekiyor. Bunun karşılığında karınızı alıyorsunuz. Ben size soruyorum sizce helal midir?

 • Anladım peki ben gümüş paketle girsem altıma altın paketle üye yapsam ne kadar prim yatarsın 70 mi 184 mü

 • Merhaba Şerafettin bey,
  Siz gümüş pakette kalırsanız kendi Altın paketten dolayı alınabilecek prim farkından faydalanamazsınız. Yani sadece 70,80 USD prim alırsınız. Eğer sizde altın paket olursanız o zaman 184,07 USD prim alabilirsiniz.

 • KAZANÇ SİSTEMİ:uye olurken sizden referans kodu istenecek ve bana gelen msj ile size iletilip kaydiniz gerceklesecektir…
  Gümüş Paket için Brüt Günlük 5 dolar, Aylık 150 dolar, Yıllık 1825 dolar kazanç
  Altın Paket için Brüt Günlük 14 dolar, Aylık 420 dolar, Yıllık 5110 dolar kazanç
  Not: Bir kişi kendi adına 1 adet Ana Paket ve 5 adet de Ek Paket alarak toplam 6 hesap çalıştırarak kazanç sağlayabilir.
  HER ÜYEYE ÖZEL ÜCRETSİZ NOTEBOOK:
  Detay Maxinet ’e üye olan her kullanıcıya Hometech marka notebook ve özel yazılım verilir. Bu sayede evinde bilgisayar olmasına ihtiyaç yoktur.
  Not: Ek Paket alımlarında ise şirket şu an kampanya olarak Hometech marka tablet göndermektedir.
  NE YAPIYORUZ?
  Firma 240 dolar değerinde 1 Hometech marka notebooku size MNG kargo ile hediye olarak yollar.
  Gümüş Paket için siz bu bilgisayarı internete bağlı bir şekilde her gün 8 saat açık bırakırsınız.
  Altın Paket için siz bu bilgisayarı internete bağlı bir şekilde her gün 14 saat açık bırakırsınız.
  DetayMaxinet şirketi özel programla anlaştığı firmaların web sayfalarına bilgisayarınızdan tıklayarak organik SEO hizmeti verir.
  Firma SEO lardan sağladığı kazancı da biz üyelere kar ortalıklığı şeklinde dağıtmaktadır.
  SEO HİZMETİ NEDİR:
  SEO (Search Engine Optimization) yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu, Google organik yani reklamsız arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkabilmek için yapılan çalışmalara verilen genel isimdir.
  PAKET SÜRESİ 365 GÜNDÜR:
  *Her ayın 20 sinde ödeme talimatı verilir ve 1-5 iş günlerinde hesabınıza ödemeniz yatar.
  ŞİRKET GÜVENİLİR Mİ:
  DetayMaxiNet ülkemiz ticaret yasalarına % 100 uyumlu olarak inşa edilmiş bir sistemdir.
  Firma Detay Telekom Ltd. Şti olarak Ağustos 2002’de Mobil bilişim teknolojileri dalında hizmet vermek üzere kurulmuştur.
  2008 yılından itibaren Mobil ödeme alanına da odaklanarak 2009 yılında Turkcell ile mobil iletişim firmalarından birinin Mobil ödeme iş ortağı olmuştur.
  Detay Telekom Ltd. Şti 12.000’den fazla kurumsal müşterisini destekleyerek, sektöre düşük maliyetli ve kullanılması kolay, uygun çözümler sunmaktadır.
  MAXİMUM GÜVENLİK DESTEĞİ:
  Sisteme sadece referans olan kullanıcının onayı alınarak yeni kayıt yapılmaktadır. Panele her giriş yapıldığında SMS ile onay alınır.
  REFERANS GELİRLERİ:
  Ayrıca MAXİNET’e yaptığınız referanslardan yüksek gelirler kazanabilirsiniz.
  7 derinlikteki her bir kişiden network kazancı elde edersiniz.

  Her yeni GÜMÜŞ paket üyeliklerinde ve EK PAKET alımlarında size;
  1. Derinlikten 590 doların yüzde 12’si (70,80 dolar)
  2. Derinlikten 590 doların yüzde 8’i (47,20 dolar)
  3. Derinlikten 590 doların yüzde 5’i (29,50 dolar)
  4. Derinlikten 590 doların yüzde 3ü (17,70 dolar)
  5. Derinlikten 590 doların yüzde 2’si (11,80 dolar)
  6. Derinlikten 590 doların yüzde 1’i (5,90 dolar)
  7. Derinlikten 590 doların yüzde 1’i (5,90 dolar)
  Her yeni ALTIN paket üyeliklerinde ve EK PAKET alımlarında size;
  1. Derinlikten 1534 doların yüzde 12’si (184,04 dolar)
  2. Derinlikten 1534 doların yüzde 8’i (122,72 dolar)
  3. Derinlikten 1534 doların yüzde 5’i (76,7 dolar)
  4. Derinlikten 1534 doların yüzde 3ü (46,02 dolar)
  5. Derinlikten 1534 doların yüzde 2’si (30,68 dolar)
  6. Derinlikten 1534 doların yüzde 1’i (15,34 dolar)
  7. Derinlikten 1534 doların yüzde 1’i (15,34 dolar)
  Giriş tiklayin kazanin..

 • Neden network ağı kuruluyor? Herkesin bilgisayarı var günlük 4 dolar değilde 2 dolar bwrin benim 1 yılda kazanacağım fark şirkete kalsın. Şirket daha çok kazanır. Bu kadar karı niye bölşüyorsunuz anlamadım. Burnuma kötü kokular geliyor.

 • İbrahim bey merhaba,
  Ne demek istediğinizi anlayamadım. Daha açıklayıcı olursanız yanıtlayayım.

 • Merhabalar,
  Öncelikle kullandığımız modemlerde kısıtlamalar var, örneğin resmi kurumların lojmanlarında kalanlarda kısıtlamalar var. Bu durumda sistem çalışıyor mu? Şuan gümüş pakete üye olduğumuzda verilen cihaz nedir? Bu konular kafama takılmakta ve cevap bulamamaktayım. Yardımcı olursanız ve cevaplarsanız üye olmayı düşünüyorum

 • Arkadaşlar 3 ay araştırdım düşündüm kullananlarla yüz yüze konuştum gayet başarılı güvenli bi sistem.

 • Merhaba Abdi bey,
  Bazı Resmi kurumlar izin veriyor, bazıları vermiyor bu sizin kurum idarecilerinin insiyatifindedir. Örneğin Üniversitelerini internetinden açılmıyor.

 • Yıldız hanım bence aylık en fazla 10GB internet gidiyordur.Çünkü sadece program sadece web sitelerine girip 2-3 dakika gezinip çıkıyor.

 • maxinet kullanmak istiyorum ama referans numarası yok neyapabilirim birde kayıt olduktan sonra tablet geldikten sonra mı çalışmaya başlıyoruz nasıl olacak bilmiyorum

 • örneğin evimdeki internet hattından kullanmaya başladım ama işim çıktı il dışına veya başka bi yere gittim tableti götürüp başka hattan da kullanabiliyormuyum.

 • örneğin evimdeki internet hattından kullanmaya başladım ama işim çıktı il dışına veya başka bi yere gittim tableti götürüp başka hattan da kullanabiliyormuyum.

 • KEMAL BEY YAZMIŞ OLDUĞUNUZ REFERANSI KULLANMAK İSTİYORUM ANCAK KARŞI TARAFTAN ŞİFRE İSTİYOR BUNU NASIL ALABİLİRİM

 • ben bu işin en başından beri içindeyim. hatta ilk üyerlerden biriyim sistem gayet başarılı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. her ay eksiksiz bir şekilde paramı hesabıma yatırıyorlar. eğer sizde kazanmak istiyorsanız geç kalmış sayılmassınız bu işte ya kazanırsınız yada çok kazanızsınız…..

 • Merhaba ben 1 haftalık üyeyim ve cayma hakkımı kullanmak istiyorum nasıl yapıyoruz bunu cayarsam yatırdığım para kuruşu kuruşuna yatıyor mu. böyle bir firmanın neden 7/24 müşteri desteği yok.

 • Merhaba Ahmet bey,
  Cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Paranız tarafınıza tekrardan iade olur. Cayma işlemi için sponsorunuz ile görüşürseniz size yardımcı olur. Bu tarz işler genelde sponsor ile çözülmektedir.

 • arkadaşlar ben iki aydır yapıyorum, paranızı gününde alıyorsunuz. herhangi bir sıkıntısı yok..

 • Emin Taşkın bey 10gb den fazla gidiyordur çünkü benim netim 75 gb ve ben müşteri hizmetlerini aradığımda 135 ve 200 gb ye kadar astıgımızı söylemişti ben paketi aldıktan sonra bu gb asımları oldu…BANA KESİN NET KAÇ GB GİTTİĞİNİ SÖYLERMİSİNİZ SAYIN DETAY MAXSİNET YÖNETİCİLERİ..

 • Arkadaşlar Merhaba.Yaklaşık olarak 8-9 aydır sistemdeyim.Şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 • Arkadaşlar merhaba
  Forum sayfalarından ve diğer sitelerden detaymaxineti yeterince araştırmışsınızdır
  Benim tekrar anlatmama gerek yok

 • her şey çok güzelde, şu müşteri hizmetlerine on gündür ulaşılamıyor.Çok aşırı yoğunluk var herhalde! üye olduktan sonra pek sallayan yok anlaşılan .

 • Metin bey,
  Herhangi bir sorununuzda müşteri hizmetleri ile değil sponsorunuzla sorununuzu çözmeniz gerekir. Firmanın prosedürü bu şekildedir.

 • biz üyelik yaptık fakat wifi bağlantısından giriş yapamıyoruz telefon bağlantısından acıyor nasıl bir sıkıntı olabilir wifi diğer sitelere giriş yapıyor sadece bu sitede sıkıntı cıkıyor

 • Yazı çok ayrıntılı olmuş. Firmaya alakalı aklımdaki bütün soruların cevaplarını buldum teşekkürler.

 • Bu işle alakalı önyargısı olan insanlar kesinlikle önyargılarından tez vakitte uzaklaşmalıdır, ben başlangıç olarak 3 gold paketle başladım ve aylık sabit ortalama 3.750 gelirim vardı, ve 4 ay içinde ordan gelen parayla 3 gold paket daha aldım, şuan ki gelirim ayda net 7.500 tl. Aklı olan girsin bu işe,

 • Detay Maxinet Network İşlemleriyle Uğraşan Arkadaşların Dikkatine;
  Siz Sadece Gelire Bakın , Biz Sizin Yerinize Takip Ederiz. !
  İstanbul Metrocity Avm’de Datacenter İçerisinde 80m2 Kendimize Ayrılmış Alanımızda, Yapmış Olduğumuz Yatırımlar Sonucu 1024 Adet Ip Numarası Ripe.Net Üzerinden Alınarak, Toplamda 20 Adet Dell R710 Sas Diskli Sunucularımıza Bölünmüştür.Demek Oluyorki Toplamda 6144 Adet Hesabı Anında Aktif Edebiliriz.Anında Sisteminizi Bize Emanet Edebilirsiniz.Siz Değerli Detay Maxinet Network Kullanıcıları Yatırımlarınızı Yaparken, 8-14-24 Saat Bilgisayar Başında Zaman Kaybetmeyin, Kazancınızı Elektrik/İnternet Kayıp Yaşamayın.Sizin Yerinize Sistemlerinizi Günde Kaç Saat Aktif Olması Gerekiyor İse, Aktif Edelim.Almış Olduğunuz Notebook,Tablet Sizindir.Bunları Sizden Talep Etmiyoruz.Siz Günlük Kazancınızı Panelden Takip Edebilirsiniz.Bu İşlemin Karşılığı “Ay” Bazında Ödeme İle Yapmakta Olacaksınız.Her Ay Ödemenizi Çektiğinizde Bize Ödemeniz Gereken Ücreti Ödeyeceksiniz.Dilerseniz 365 Gün 24 Saat Sisteminizi Aktif Tutabiliriz, Elimizde Böyle İmkanlar Vardır.Detay Maxinet Network İle Bu Konu Görüşülmüş Olup, Sistemlerinizi Bize Takip Ettirmenizde Hiçbir Sakınca Yoktur.Sisteme Üye Olmak İsteyen Arkadaşlar İçin Sistemin Başlangıç Fiyatı İlk Yıl 590 $ Olup Bu Paketten Maximum 6 Adet Kullanabilirsiniz.Yılda 1.825 $ Kazanmaktasınız.Hiçbirşey Yapmadan Bize Takip Ettirirseniz 1.825-125$(1yıllık)= 1 Yıl Sonunda Net Kazancınız 1705 $ Olacaktır.Ve Sistemin İlk Etapda Vermiş Olduğu Tablet Yada Notebook Tarafınızda Kalacaktır.Ödemelerini Aylık Çekmek İsteyenler İçin 1 Aylık Net Kazancı 140 $ ‘Dır.Üye Olmak İstiyenler Tarafımıza Ulaşabilir.Hali Hazırda Sistemi Bulunanlar 1 Hesap İçin Aylık 10 $ Dolar Karşılığında Yani 2 Günlük Kazancı Karşılığında Sistemini Bize Takip Ettirebilirler..
  Network Alt Yapı Bilgileri ; Sistemimiz Fiziksel Olarak Birbirinden Bağımsız 2 Fiberoptik Kablo Üzerinden Gayrettepe Türk Telekom ‘A , Metro Ethernet ,Stm4 Üzerinden Atm(E3) Ve E1 Teknolojileri İle Bağlıdır.Toplam Port Kapasitesi 6 Ayrı Fiber Kıl Üzerinden 5×1 Gbit (Metroethernet) Ve 1×230 Mbit (Stm4) Olup, Aktif Kullanım Müşteri İhtiyaçlarımıza Göre Arttırılmaktadır.

  İRTİBAT 0554 121 51 67

 • Merhabalar kolay gelsin. Örneğin ben 1 Ocak 2018 günü bu sisteme üye oldum, aynı gün altın pakete geçiş yaptım ve 31 Ocak 2018 günü ek gümüş paket aldım. Benim ana paketimin süresi 1 Ocak 20719 günü bitiyor. ana paketimi 1 Ocak 2019 günü yenilemediğimi varsayalım bu durumda almış olduğum ek paketinde mi günü 1 Ocak ta bitiyor, yoksa 31 Ocak a kadar uzuyor mu? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekürler

 • Merhaba Kemal bey,
  Ana paket ile ek paket ayrı ayrı değerlendiriyor. Paketlerin bitiş süresi ile doğru orantılıdır. Yani ek paketinizin süresi ne zaman bitiyorsa o zaman biter.

 • Herkese merhabalar,
  Teşekkürler, çok faydalı bir paylaşım olmuş. Ben de uzunca bir araştırma sonucunda Detay Maxinet paketine başladım. Şuana kadar bir sıkıntım olmadı, sistem gayet de iyi çalışıyor.Şirket kaçıp gitse dahi 4-5 aya maliyetinizi karşılıyor kara geçiyorsunuz.
  Şuan için bir gümüş paket ile başladım, bir ay kadar denedikten sonra 1 altın paketi almayı da düşünüyorum.
  İyi kazançlar

Yorum yaz

*