ALTCOİN BİTCOİN DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK DİJİTAL PARA Genel GİRİSİMCİLİK İNTERNETTEN PARA KAZANMA KRİPTO PARA MOBİLDEN PARA KAZANCI

İnternetteki Bitcoin Yatırım Siteleri Güvenilir Midir?

bitcoin-yatırım-şirketleri

Son dönemlerde borsada hızla değer kazanan bitcoin kripto parası, hakkında çokça merak edilen konulardan biri de internetteki bitcoin yatırım siteleri güvenilir midir konusudur. Dilerseniz birçok girişimciler tarafından merak edilen bu sorumuzun cevaplarını yazımız üzerinden sizlere hemen sunalım. Bilindiği üzere internet dünyasında çok sayıda bitcoin yatırım siteleri yer almaktadır. Ancak bu sitelerden yaklaşık olarak % 95’lik oranı sahte bitcoin yatırım siteleridir. Çünkü genellikle en fazla 1 ay aktif kalabildikten sonra kapanmakta ve sonrasında farklı bir isimle tekrar faaliyetler sunmaya başlamaktadırlar. Bu açıdan internet dünyasında yer alan tüm bitcoin yatırım sitelerine kesinlikle güvenilir denilemez.

Peki Güvenilir Bitcoin Yatırım Siteleri Nasıl Bulunabilir?

Öncelikle güvenilir bitcoin yatırım siteleri bulabilmek açısından bitcoin kavramı hakkında gerekli bilgilere sahip olunmalıdır. Örneğin, bitcoin hakkında bilgisi bulunmayan girişimcilerin internet dünyasında bitcoin yatırım siteleri tarafından dolandırılmaları çoğu zaman kaçınılmaz olabilmektedir.

İnternet dünyasında güvenilir bitcoin yatırım siteleri bulabilmek açısından ilk olarak güvenilir bir sponsor bulunmalı, çünkü sponsorlar internet dünyasındaki bitcoin yatırım siteleri hakkında daha detaylı bilgiler alabilmekte ve bu gibi yatırım platformlarını sürekli olarak takip edebilmektedirler. Güvenilir bir sponsor bulunması durumunda, internet dünyasında en güvenilir bitcoin yatırım siteleri de kolayca bulunabilmektedir.

Kaliteli Ve Güvenilir Bitcoin Yatırım Sitelerinde Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

Yazımızın konusu olan internetteki bitcoin yatırım siteleri güvenilir midir hakkında sizlere bilgiler sunduktan sonra, şimdi de kaliteli ve güvenilir bitcoin yatırım sitelerinde bulunması gereken özellikler hakkında sizlere bilgiler sunalım. Kaliteli ve güvenilir bitcoin yatırım sitelerinde bulunması gereken özellikler şunlardır;

Gerçeklik İfade Etmeli

Kaliteli ve güvenilir bir bitcoin yatırım sitesi gerçeklik ifade etmelidir. Yani, bitcoin üretimi hakkında uzun yıllar boyunca hizmet sunmalı ve bu bakımdan yatırımcılarına güven vermelidir.

Günlük Kazanç Oranı Makul Olmalı

İnternet dünyasında yer alan birçok sahte bitcoin yatırım siteleri incelendiğinde günlük olarak en az % 5, % 10 ve % 15 gibi oldukça yüksek kazanç oranları sunmaktadırlar. Bu gibi olumsuz durumların kaliteli ve güvenilir bitcoin yatırım sitelerinde bulunmadığını belirtmek isteriz.

Ödemeleri Geciktirmemeli

Kaliteli ve güvenilir bir bitcoin yatırım sitesinde mutlak olarak bulunması gereken özelliklerden biri de yatırımcılarına kesinlikle ödemeleri geciktirmemelidir. Dolaysıyla bir bitcoin yatırım sitesine örneğin, 5 dolar yatırım yaptığınızda ve ödemenizi sadece 24 saat gecikmeli olarak gerçekleştirdiğinde bu bitcoin yatırım sitesinden hemen uzaklaşmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bitcoin Yatırım Sitelerine Yatırım Yapıldığında Ne Kadar Kazanç Sağlanabilir?

Kaliteli ve güvenilir bitcoin yatırım sitelerine yatırım yapıldığında, yapılan yatırımın miktarına bağlı olarak yılda ortalama olarak 2,5 katı kadar kazanç elde edilmektedir. Örneğin, 100 dolarlık bir yatırım yapılması durumunda 365 gün sonunda ortalama 240 dolar kazanılabilmektedir.

İnternette Bitcoin Yatırım Sitelerine Yatırım Yapılabilir Mi?

İnternette bitcoin yatırım sitelerine yatırım yapılabilir, ancak güvenilir bir sponsor dahilinde yatırım yapılması gerekmektedir. Aksi durumda yatırımların kaybedilme riski oldukça yüksek olabilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yazar hakkında

kemalozgur

Ben yılların verdiği ticari geçmişini 3 yıldır e-ticarete taşıyan bir girişimciyim. Bundan böyle tecrübelerimi siz değerli okurlarımla paylaşacağım. E-Ticaret ile kalın...

1 Yorum

  • merhaba arkadaşlar,
    btc kazanmak için 2 yöntem var şuan en çok kullanılan.
    1. cloudminig (bulut madenciliği)
    2. bot yazılımlar (alım satım yapan yazılım siteleri)

Yorum yaz

*