DÜNYADAN HABERLER Reklam

Yeni Reklam Sistemi Advoly

Özellikle son haftalarda sitesi için yeni reklam platformu arayışı içerisine giren kişilerin birçoğu “Advoly” firması ile mutlaka karşılaşmışlardır. Bu firmanın ödediği ücret, diğer reklam firmalarının ödediği ücrete göre gerçekten çok daha fazla. Buna rağmen şu anlık Adsense ile yarışması pek mümkün değilmiş gibi görünüyor. Yerli reklamcıların düşük fiyat feryadına tepki olarak piyasada bulunan bu reklam firması tamamıyla Google onaylı ve Google reklamları ile çalışıyor.

Reklam sistemlerinin birçoğu, reklam verenlerden yüksek ücretler alırlar ancak bu ücretin gerçekten çok küçük bir kısmını reklam yayıncılarına öderler. Geriye kalan büyük farkı da doğal olarak ceplerine indiren bu reklam firmaları, ödedikleri düşük ücretler nedeniyle pek tercih edilmemektedir. Gerçekten site sahiplerinin de “Hem yerli üretim olsa, hem de iyi ücret verse” dedikleri reklam platformu sonunda hizmet vermeye başladı. Advoly ile Google onaylı reklamları internet sitenizde gösterebilir, bu reklamlara gelen tıklamalardan ve görüntülemelerden iyi gelir elde edebilirsiniz.

Sisteme kayıt olmak ise, Adsense kadar olmasa da zor. Genel olarak akıllarda “Adsense değilse kolay onay alırım” mantığı hakimdi. Ancak Advoly, Google ile çalışan bir partner firması olduğu için Google kurallarına aykırı olan hiçbir internet sitesini sisteme dahil edemez. Dolayısıyla siteniz, gerçekten çok detaylı incelemelerden geçer. İnceleme tamamlandıktan sonra, sistem tarafından mail alıyorsunuz. Eğer ki mailde onaylandığınızı bildiren bir mesaj bulunuyorsa, reklamlarınızı yerleştirip yayınlamaya başlayabilirsiniz demektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*