DİJİTAL GİRİŞİMCİLİK ETİCARET GİRİSİMCİLİK PAZARLAMA

Giyim ürünlerine yönelik e-ticaret sitesi kurmak !

tekstil-lojistigi2_www.eticaretgunlugu.com

Giyim, insanlar için en temel haklardan birisidir. Her insan, istediği gibi olmasa da bir şekilde giyinme hakkına sahiptir ve bu kadar temel bir ihtiyaç üzerine kurulan birçok internet sitesi de bugün gerçekten çok iyi paralar kaldırmaktadır. Özellikle LC Waikiki, Defacto ve Rodi gibi çocuk kıyafetleri üzerine daha da yoğun uğraş veren giyim mağazalarının internet siteleri, rakiplerini geride bırakıp oldukça iyi satışlara ulaşmışlardır.

Siz de bu şekilde bir E-Ticaret platformu sahibi olmak isteyebilirsiniz. Ancak şunu unutmamalısınız ki hayata geçirilen her proje, ne yazık ki başarılı olamamaktadır. Bunun için hem çaba sarf etmelisiniz, hem de yeterli altyapıya yani bütçeye sahip olmalısınız. Eğer bu kadar güçlü bir altyapıya sahip değilseniz ve herhangi bir bütçeniz yoksa, bu işe ya girmemelisiniz ya da kaybetmeyi göze almalısınız.

Öncelike E-Ticaret platformları için yüzlerce farklı script bulunmakta. Dilerseniz kendinize özel bir script kodlatarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra kendinize belirli bir stok edinin. Veya ilçenizde, ilinizde bulunan herhangi bir kıyafet dükkanındaki ürünleri satışa sunup talep geldikçe bu mağazadan alıp gönderim yapın. Bu işlem tamamıyla size kalmış. Kıyafet sektöründe de, diğer sektörlerde olduğu gibi “SEO” çalışmaları oldukça hayati önem taşıyor. SEO konusunda başarısız bir E-Ticaret sitesinin, iyi satış oranlarını görme imkanı yoktur. Bunun dışında tasarımlarınız da sektör açısından gerekliliği karşılar nitelikte olmalıdır. Siz de bu kadar basit, sade ve düzenli bir sistem kurarsanız, gerektiği zaman gereken yatırımı yapmaktan korkmazsanız prestijli bir giyim sitesinin CEO’su dahi olabilirsiniz !

İlginizi çekebilecek yazılar!

Ayakkabı E-Ticaret sitesi kuracaklara öneriler

Moda Tarzı E-Ticaret Sitesi kuracaklara öneriler

Anne Bebek Ürünleri Tarzı E-Ticaret sitesi kuracaklara öneriler

Oto Aksesuar Ürünleri E-Ticaret sitesi kuracaklara öneriler

Market Tarzı E-Ticaret sitesi kuracaklara öneriler

Hediyelik Ürün E-Ticaret sitesi kuracaklara öneriler

Tesettür giyim ürünlerine yönelik e-ticaret sitesi kurmak

Adım Adım E-Ticaret

C2B (Consumer to Business): Tüketiciden Firmaya E-Turizm (E-Ticaret)

Tüketiciden-Tüketiciye (Consumer to Consumer, C2C ) E-Turizm (Elektronik Ticaret)

XML ile Ürün Tedariği Sağlayan Ayakkabı Firmaları

Ayakkabı Satan Siteler

Bunlar da ilginizi çekebilir !

1 Yorum

  • Seo çalışmaları bir e-ticaret sitesi için hayati önem taşımakta anlaşıldı……

Yorum yaz

*