ETİCARET ETİCARET ALTYAPI HABERLER MOBİL TİCARET TÜRKİYE

Türk Telekom’dan işyerim internette kampanyası !

Türk Telekom esnaf ve KOBİ’lerin web sitelerinden satış yapmalarını sağlamak, işlerini büyütmelerini desteklemek için İşyerim İnternette kampanyasını hayata geçirdi. İnternette kolayca işyeri açma imkânı sağlayan İşyerim İnternette ile e-ticaret sitesi, kesintisiz internet ve sektörünün en önemli markalarından özel avantajlar sunuluyor.

 

Türk Telekom, teknoloji ile işyerlerinin hayatını kolaylaştırıp kazançlarını artırdığı hizmetlerine bir yenisini olan İşyerim İnternette kampanyası ile; esnaf ve KOBİ’lerimize sunduğu internet hizmetinin yanında uygun fiyata ve kolay şekilde e-ticaret sitelerini yaratmalarına imkan sağlıyor.

Türk Telekom, işyerlerinin e-ticaret pazarına girerek işlerini internette büyütmelerini desteklediği İşyerim İnternette kampanyasında, e-ticaret sitesi; kesintisiz internet teknolojisi ve milyonlarca müşteriye kolayca ulaşabilecekleri en önemli pazaryerleri ve marka avantajlarının hepsini bir arada sunuyor. Kampanya, 24 ay abonelik taahhüdü ile yeni Türk Telekom müşterilerine internet ve e-ticaret sitesi ayda sadece 69,90 TL, Türk Telekom’dan internet hizmeti alan tüm mevcut müşterilerine ise e-ticaret sitesi ayda sadece 22,90 TL olarak belirlenmiş durumda.

Hazır Sanal POS ve 30 Saniyede Kolay Kurulum

İşyerim İnternette ile e-ticaret sitesini açan esnaf ve KOBİ’ler 30 saniyelik kolay kurulumuyla e-ticaret sitelerini açarak hemen satışa başlıyor. Kampanya içeriğindeki hazır sanal pos ile birlikte taksitli ve nakit ödeme seçenekleriyle yaptıkları satışları anında kazanca dönüştürebiliyor.

En iyi pazaryerleri ve önemli marka avantajları bir arada

Türk Telekom, İşyerim İnternette kampanyasında Türkiye’nin en önemli e-ticaret, finans ve lojistik firmaları ile işbirliği yapıyor. İşyerim İnternette aboneleri; en büyük online pazaryerlerinden n11.com ve hepsiburada.com’da ücretsiz dükkan açarak milyonlarca müşteriye tek bir platformdan ulaşabiliyor. n11.com, 200 TL değerinde reklam; Türkiye genelindeki anlaşmalı fotoğraf stüdyolarında indirimli fiyatlarla çekim ve satıcı eğitimlerine katılım hakkı sağlayarak üye işyerlerinin dijitalleşmesine destek oluyor. Hepsiburada.com, ilk 3 ay boyunca bu platform üzerinden yapılan satışlarda yüzde 20 komisyon indirimi avantajı sağlıyor. Türkiye’nin lider bankası Garanti Bankası; İşyerim İnternette abonelerine özel Havale/EFT işlemlerini Garanti Cep veya Garanti Internet üzerinden indirimli gerçekleştirme ve dosya masrafsız destek kredisi avantajı sunuyor. İşini internete taşıyan ensaf ve KOBİ’lerimizin lojistik ihtiyacı da MNG Kargo işbirliği ile gönderilerde 1 yıl boyunca taşıma fiyat listesi üzerinden anında yüzde 30 indirim fırsatı ile karşılanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*