Perde Satan Online Alışveriş Siteleri

perdesatınal

Bu hafta ki e-ticaret şirketleri yazımızda her türlü perde modelini uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Perde Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler bize ulaşabilir ya da yazının devamında yorum olarak katkıda bulunabilirler.

perdesepeti.com.tr

perdesepeti

Türkiye’de ve yabancı bazı ülkelerde faaliyet gösteren perdesepeti, özel alıveriş kulübü olarak hizmet veriyor. Siparişler 4 gün içerisinde kargoya teslim edilirken 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor. Bunun yanında alışverişlerinde kredi kartı kullanmayanlar için kapıda ödeme imkanı da sunuluyor.

perdesiparisi.com

perdesiparişi

1973 Yılından bu yana sektörde yer alan firma, hem yurt içine hem de yurt dışına perde satışı yapmaktadır. Müşterilerine çeşitli ödeme yöntemleri sunan şirket, 250 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti almıyor. Bu tutarın altındaki siparişlerde ise kargo ücreti sabit 9,90 TL olarak belirlenmiş.

Perde.co

perde.co

Perde.co 20 yıllık tecrübesiyle sektörde faaliyet gösteriyor. En kolay ve en ekonomik yoldan perde ve perde aksesuarlarını alabileceğiniz firma tüm siparişlerinizi en geç 5 iş günü içersinde size ulaştırırken, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden de kargo ücreti almıyor. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde %3 indirim uygulayan şirket, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ise 9 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuyor.
Ayrıca almış olduğunuz ürün kargoya teslim edildiğinde size e-mail ve SMS yoluyla bilgilendirme yapılıyor.

eniyiperde.com

eniyiperde

İstanbul merkezli olarak hizmet veren firma, tüm ürünlerinde imalat hatalarına karşı iki yıl garanti sunuyor. Ayrıca mekanınızın fotoğrafını çekerek firmaya göndermeniz durumunda, uygun konsepti, giydirme programı ile ücretsiz olarak tasarlayıp fiyatlarla birlikte tekrar size gönderiyorlar. 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmazken, ürünlerin kargoya verilme süresi ise sipariş tarihinden itibaren 5 – 10 iş günü olarak belirlenmiş.