Müşterilerin artan ilgisiyle mağazaların daha çok sahiplenmeye başladığı Black Friday, her yıl Kasım ayının dördüncü Cumasına geliyor. Bu yıl 24 Kasım’da yaşanacak olan alışveriş çılgınlığına Türkiye’den e-ticaret siteleri de artan bir talep gösteriyor.

Kampanyaları Türkiye’den takip etmek isteyenler için, Black Friday indirimleriyle dikkat çeken siteler şu biçimde sıralanıyor:

 

black-friday-2017

Altıncı Cadde

altıncı-cadde
Altıncı Cadde Mobilya, dekorasyon ve aydınlatma kategorilerinde yüzde 80’e varan indirimler sunuyor müşterilerine.

1V1Y

Giyim, aksesuar ve elektrikli ev aletlerinde indirimler uygulayan 1V1Y, yüzde 80’ye varan indirimler ve 3 al 2 öde gibi fırsatlar sunuyor. İndirimlerden bazıları aşağıdaki görseldeki gibidir;

1v1y-black-friday

Boyner

Ayakkabıdan parfüme, kişisel bakım ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar pek çok farklı üründe indirimler uygulayan Boyner, Black Friday için binlerce ürününde indirim yapacak. Boynerin toplamda 2 bin 935 ürününde önemli indirimler uygulayacağını da ekleyelim.

boyner-black-friday

Hepsiburada

Geçtiğimiz yılda da olduğu gibi Black Friday’i için “Efsane Cuma” adı altında indirimler uygulayacak olan Hepsiburada, indirimlerine bu gece yarısı başlayacak. Beyaz eşyadan oto lastiğine, kozmetikten cep telefonuna, kitaptan ev tekstiline kadar 36 kategorideki milyonlarca ürüne indirim uygulayacak olan Hepsiburada, ürünlerinde yüzde 80’e varan indirimler yapacak.

black-friday-efsane-cuma

 

MediaMarkt

Listemizdeki ikinci teknoloji market olan MediaMarkt, Black Friday indirimlerine 22 Kasım saat 20:00’da başladı. Akıllı telefondan beyaz eşyaya, TV’den taşınabilir ses sistemlerine kadar çok sayıda üründe indirimler hazırlayan MediaMarkt, müşterilerine yüzde 55’e varan indirimler sunacak.

media-markt-black-friday

Morhipo

Black Friday için yüzde 90’a varan indirimler sunan Morhipo, Network, Nike, Adidas ve Reebok gibi markalarda indirimler uygulayacak. Morhipo’nun giyim ürünlerinin yanı sıra kozmetik ürünleri, aksesuarlar ve parfümlerde de indirimler yaptı.

 

Teknosa

Ülkemizin en önemli teknoloji marketlerinden biri olan Teknosa, Black Friday indirimlerine katılan markalardan. Disney ürünler, akıllı telefon, notebook, televizyon, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makineleri, yazıcı ve aksesuarlarda çeşitli indirimler uygulayacak olan Teknosa, sepette yüzde 50’ye varan indirimler vadediyor.

Trendyol

Diğer markalardan farklı olarak indirimlerini “Sihirligünler” olarak adlandıran Trendyol, 22 Kasım tarihinde başlayarak 5 gün boyunca pek çok markada indirim uygulayacak. Fossil’den Adidas’a, Mango’dan Casio’ya pek çok marka için % 90 oranına kadar indirim yapacak olan Trendyol’un indirim günleri 26 Kasım tarihinde sonlanacak.

Vivense

Online mobilya mağazası karşımıza çıkan Vivense de Black Friday indirimlerine katılan markalardan. 24 Kasım Cuma gününde kampanyasına başlayacak olan Vivense, oturma odası, yatak odası, çocuk/genç odası, halı ve aydınlatma kategorilerinde indirimler yapacak.

NetWork %50’ye Varan İndirim!

network

Network’te seçili ürünlerde black friday’e özel %50’ye varan indirim kampanyası yapıyor.