ÖZEL

Kırılmaz Oyuncak Silah : Nerf


Oyuncak silahlar, özellikle erkek çocukları için vakit geçirebilmek adına oldukça eğlenceli ve kullanışlı oyuncaklardır. Her ne kadar şiddete teşvik eden ürün olarak tanımlansa da, çocukların bir araya geldikleri zaman severek oynadıkları oyunlardan birisidir. Mantar tabanca ile başlayan oyuncak silah serisi, hatırlayacağınız üzere boncuklu tabancalar ile devam etmişti. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu ilkel oyuncaklar, yerlerini “Nerf” adındaki sağlam ve kaliteli ürünlere bıraktı.

Öncelikle bu oyuncaklar, sadece oyun oynamak amaçlı üretilen ürünler değil. Öyle görünüyor ki bu güne kadar oynanan diğer silahların kazandırdığı izlenim, bu tür oyuncakların sadece küçük yaş grubunda oyun amaçlı kullanıldığı. Ancak Nerf, bu diğer oyuncaklardan çok daha farklı.

Alman firma Hasbro tarafından seri bir şekilde üretilen bu oyuncaklar, 2015 yılında Hasbro’nun en çok kazandıran ürün listesinde ilk sıralarda yer aldı. Sadece bu istatistikler bile, oyuncağın ne kadar çok tercih edildiğini göstermeye yeterli olacaktır. Bu silahın sağlamlığı hakkında fikir almak isteyen kişilere, hiçbir şekilde bu oyuncağı kırıp bozamayacaklarını söylemek isteriz. Öyle ki bizzat yerlere attık, apartmanın üst katlarından çarptık ancak 1-2 çizikten başka bir zarar veremedik. Günlük olarak bozulan bir boncuklu tabancaya para vermektense, biraz daha para vererek kaliteli – sağlam ürünleri kesinlikle tavsiye ederiz. Nerf ürünleri, genellikle Kipa ve Forum gibi büyük alışveriş merkezlerinde satılmakta. Ayrıca tüm oyuncakçılarda bu serinin çeşitli ürünlerini ve ekipmanlarını temin edebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir !

Yorum yaz

*